5/10/2019

Paco Rabanne Invictus Legend i Olympéa Legend

Rzadko kiedy zdarza mi się taka sytuacja, że wypuszczony duet zapachowy dla niej i dla niego podoba mi się tak bardzo, że jestem w stanie używać obu z równie ogromną radością. A podobna linia zapachowa sprawia, że zapach TŻ-a pociąga jeszcze bardziej.


Invictus i Olympéa to dwie nadzwyczajne istoty.
Invictus to BOHATER wysokiej klasy, którego hobby jest zwyciężanie.
Olympéa to SUPERBOGINI - kobieta, która się liczy i na którą zwraca się uwagę.
Oboje marzą nade wszystko o akcji i o wyzwaniu, które mogliby podjąć razem.

Tym razem przenosimy się w całkiem nowy wymiar czasu i przestrzeni. Opuszczamy Olimp, by na piaszczystej pustyni walczyć o zwycięstwo z wyjętymi spod prawa piratami. Głośny ryk przegrzewających się silników. Tumany kurzu, eksplozje, karambole. Niezłe widowisko.
Reklama, ktora trwa kilkadziesiąt sekund zawiera w sobie tyle emocji, że aż trudno uwierzyć.


ON Invictus, ścigany przez wrogą bandę, utrzymuje kontrolę nad swoim pojazdem. Obdarzony mocą przypomina Feniksa. ONA Olympéa podąża w ślad za nim na koniu. Kiedy olbrzymi sandman próbuje go pochwycić, Olympéa z brawurową zręcznością wskakuje na motocykl, aby podać mu pomocną dłoń. Decydująca chwila. Delikatnie przesłany pocałunek i wszystko się rozpada. On kończy to, co ona zaczęła. Uderza swoich przeciwników z bekhendu, nonszalancko zmiatając ich na bok.

Invictus i Olympéa są razem po raz pierwszy i razem odnoszą zwycięstwo, po części dzięki naszej bogini. Dziękujemy Wam kobiety, dziękujmy Ci Olympéa… Emancypacja poprzez czyny i działanie, nie ma potrzeby odgrywania drugoplanowych ról. To coś oczywistego dla naszej bogini, która zstąpiła ze swego Olimpu. Cudowny smak zwycięstwa. Bardzo PACOTak właśnie tworzą się LEGENDy. PACOlegendy.


Invictus Legend
Nowa wersja zapachu Invictus, która zachowuje jego najważniejsze kody: męskość, napięcie, świeżą zmysłowość oraz charakterystyczne składniki użyte w oryginalnej kompozycji: laur, grejpfrut i drewno gwajakowe. Invictus Legend to chłodny zapach leśny, skonstruowany w oparciu o połączenie ambry i akordu morsko-drzewnego. Invictus Legend cechuje drzewno-korzenna, płomienna intensywność. Tak właśnie pachnie bohater. Słoneczny klimat. Świeża adrenalina. Atmosfera się rozgrzewa. Metaliczne geranium, zielony, płonący laur i słony grejpfrut. Kontrastująca świeżość gorejąca korzennymi przyprawami.
Ciepłe intensywne aromaty drzewne. Powraca paląca bryza. Tornado gwajaku i czerwonej ambry. Miód pitny. Ze wszech miar porywający. Invictus Legend jest niesamowicie męski, ciepły nieprzewidywalny i posiada koplę słodkiego uroku.


Olympéa Legend
Klasyczna Olympéa (2015) to połączenie białych kwiatów wodnych i cielistego akordu „waniliowej soli”.
Olympéa Legend zachowuje atrybuty oryginalnego zapachu: dwoistą strukturę, oscylującą między świeżością i zmysłowością; zawiera również wanilię, kwiat imbiru i charakterystyczną słoną nutę. W nowej konstrukcji. Mamy tu do czynienia z zapachem Orientalnym o cieplejszej, bardziej świetlistej, kwiatowej jakości: echo pustyni. I kolejny osobliwy dwoisty akord: waniliowo-słoną śliwkę. Soczystą śliwkę z fioletowymi aspektami morelowymi naszpikowano kryształkami soli, aby uwydatnić uzależniającą moc wanilii. Po prostu… bosko.
Wyobraźcie sobie letni żar lejący się z nieba. Kwiatowy miraż. Kwiat imbiru. Biały i zarazem korzenny. Inny kwiat. Z pustyni. Świeży, zielony i rześki; soczysty. Łagodnieje z ambrowym piaskiem i staje się słonecznie promienny.
Uzależniająca owocowo-słona nuta. Wanilia o właściwościach otulających i wibrujących. Czarny strąk, z którego wyłania się elegancja. Słono-słodki efekt śliwki. Bób tonka przypominający migdał. Przyjemność wzbierająca niuansami. Olśniewające. Jest po prostu bosko, ponętnie i słodko w stylu bogini.


Flakony
Invictus Legend to zwycięzca, który dumnie dzierży swoje trofeum. Nagrodę za swoje męstwo. 
Lakierowane szkło na masywnym cokole, zwieńczone metalowym korkiem. Kolor w odcieniu ciemnoniebieskiego zarezerwowany dla LEGENDy. Przemożny jak zwycięstwo.

Olympéa Legend - Szklany krąg na dumnym piedestale. Obiekt pożądania. Zupełnie jak doskonałe kobiece kształty. Ozdobiony miedzianymi laurami. Odcienie różu niczym rozedrgane PROMIENIE SŁOŃCA. Apogeum piękna

OLYMPÉA LEGEND woda perfumowana występuje w pojemnościach: 30 ml/245 zł, 50 ml/355 zł, 80 ml/455 zł. INVICTUS LEGEND ma pojemności: 50 ml/320 zł i 100 ml/420 zł.


Lubicie takie duety zapachowe?


P.S. W tekście wykorzystano materiały prasowe Raco Rabanne.