5/13/2019

Avon Anew Silikonowy aplikator do nakładania maseczek

Jestem osobą wygodną i oszczędną. Zawsze podczas aplikowania maseczek denerwował mnie fakt, że sporo kosmetyku wchodziło we włosie pędzelka i niestety marnowało się. Poza tym maski, które zawierają węgiel aktywny potrafią tak zabrudzić włoski, że później trudno je doprać.
Moje olśnienie nastąpiło kiedy przeglądałam katalog Avon.

Avon anew

W katalogu określony został jako silikonowy pędzel do nakładania maseczki. Pędzel stworzono do użytku domowego, no i pomocy w zabiegach SPA.
Rączka krótka i poręczna zakończona jest silikonową "łopatką". Piszę w ten sposób, bo najlepiej odda on charakterystykę tego przedmiotu.
Gładka strona pozwala na łatwe i delikatna nakładanie maseczki, a silikonowa powierzchnia delikatnie wmasowuje produkt w skórę. Jest na tyle elastyczna, że bez problemu dociera we wszystkie zakamarki twarzy.


Praktyczny pędzel jest idealnym dodatkiem do aplikacji ulubionej maseczki. Silikonową końcówkę należy po użyciu jdynie przepłukać ciepłą wodą i nadaje się ona do ponownego użycia.
Bez strat, bez marnowania produtu, bez zabrudzeń.
Silikonowa końcówka nie wchłania kosmetyku, dzięki czemu zmniejsza jego zużycie i mamy również więcej czasu na dowolną aplikację.

Avon anew Silikonowy pędzel do nakładania maseczek

Jak już wspomniałam wyżej pędzel ma plastikową rączkę, aluminiowy kołnierz i silikonową końcówkę. Całość ma wymiar: 15,2 x 3,2 cm. Podczas promocji można kupić ten aplikator za 14,90 zł.
Wiem, że ameryki nie odkryłam, ale ten pędzel jest świetny i warto go mieć o w swojej kosmetyczce.
Taki maly gadżet, a tak bardzo cieszy :)