2/17/2019

Sensai Cellular Performance Lotion II (Moist) i Emulsion II (Moist) - azjatycka pielęgnacja cery dojrzałej

Jakiś czas temu otrzymałam do zakupów w Perfumerii Douglas dwie miniatury produktów pielęgnacyjnych Sensai. Muszę przyznać, że oba produkty zrobiły na mnie ogromne wrażenie, a pojemność 30 ml pozwliła na spokojnie i przez dłuższy czas utwiedzić się w przekonaniu czy produkty działają tak jak to obiecuje producent.

Sensai Cellular Performance Emulsion II (Moist)

Sensai Cellular Performance Lotion II (Moist) – to bogaty lotion nasycający skórę nawilżeniem i przygotowujący ją do dalszej pielęgnacji. Wygładza skórę, daje odczucie ujędrniania oraz zwiększa poziom nawilżenia.Odpowiedni dla cery suchej i bardzo suchej.
Stosować obficie rano i wieczorem. Następnie nakładać emulsję lub krem w zależności od typu cery.
Ma dosyć ciekawą konststencję takiej śliskiej wody i świetnie wchłania się w skórę. A nawilżenie i ukojenie jest zauważalne praktycznie od momentu aplikacji.Sensai Cellular Performance Lotion II to aktywator pielęgnacji. Pojemność 60 ml/169 zł i 125 ml/305 zł.

Sensai Cellular Performance Emulsion II (Moist) – to bogata emulsja odżywiająca skórę i zapewniająca efekt sprężystości. Dostarcza młodzieńczej witalności cerze. Zarówno składniki nawilżające jak i odżywcze. Jest produktem wygładzającym, odżywczym, ujędrniającym, przeciwzmarszczkowym i wyrównującym tonację cery. Przywraca komfort, głęboko nawilża. Dla cer normalnych i suchych.Aplikować rano i wieczorem po lotionie. Sensai Cellular Performance Emulsion II występuje w pojemności 50ml/250 zł i 100ml/449 zł.

Obydwa kosmetyki wchodzą w składu rytuału pilęgnacyjnego Saho.

Sensai Cellular Performance Emulsion II (Moist)

CO TO JEST SAHO?

SENSAI Skincare Saho to rytuał pielęgnacyjny inspirowany tradycją Saho, japońską etykietą towarzyszącą ceremonii parzenia herbaty. Pozwala uzyskać nienagannie piękną skórę poprzez Podwójne Oczyszczanie, Podwójne Nawilżanie i Podwójna Aplikację. SENSAI podkreśla znaczenie wykonywania właściwych czynności w odpowiedni sposób i w odpowiedniej kolejności.
Przepiękny pudrowo kwiatowy zapach, za każdym razem aplikowania produktów na skóre nie tylko uprzyjemnia ten rytuał, ale działa również niesamowicie odprężająco. Kosmetyki z serii Cellular Performance będą idelane do pielęgnowania cery dojrzałej - takiej, która wymaga już trochę więcej czułości i dbałości o nią.
Skład INCI:

Po lewej lotion, po prawej emulsja 

Sensai Cellular Performance proponuje holistyczne podejście w minimalizacji oznak starzenia i fotostarzenia na poziomie komórkowym. Jednocześnie koi zmysły komfortową konsystencją i relaksującym zapachem. Dzięki wyjątkowym składnikom seria ta inicjuje Reakcję Łańcuchowego Upiększania dla zwiększenia skuteczności oddziaływania komórkowego. Zapewnia skórze blask i udoskonalenie przypominające najwyższej klasy jedwab.
Pierwszy raz miałam styczność z pielęgnacją Sensai, ale mogę śmiało stwierdzić, że kosmetyki zrobił na mnie niesamowite wrażenie i mam ochotę poznać ich więcej. Nie tylko ze względu na przepiękny czarujący aromat, ale na widoczne efekty pielęgnacyjne. Moja cera zawsze zimą cierpi. Szybko się odwadnia przez ogrzewanie i robi się wrażliwa od ciągłych zmian temperatur. Jednak w tym roku trafiłam na fajne kosmetyki, które pomogły mi znacznie opanować wyżej wymienione problemy i przynieść ukojenie mojej skórze.
Jestem bardzo ciekawa czy znacie,

stosujecie pielęgnację wieloetapową?