2/15/2019

Calvin Klein Eternity Flame for woman - edycja 2019

flanker edycja 2019 rok


Klasyczny Eternity to piękny zapach, który zawsze kojarzy mi się z wiosną. Eternity Flame to całkiem inna bajka! Orientalna kompozycja, która zmieniła moje zdanie odnośnie flankerów popularnych zapachów.
 

Calvin Klein Eternity Flame jest ucieleśnieniem naszych fantazji. Zamykam oczy i od razu przenoszę się w ciepłe rejony naszego globu. Orientalne i pare miejsce powoduje, że czuję rozgrzewającą, zmysłową miłość i ostrawe nuty przypraw..... jakby świeżo zmielonego pieprzu. 
Nuta głowy: Mandarynka
Nut serca: kwiaty groszku pachnącego
Nuta głębi: żywica labdanumCK eternity 2019 limited edition


Kobieta, która pachnie Eternity Flame nigdy nie będzie szarą myszką, tylko dominą wyróżniającą się z tłumu. Zapach ten polecam szczególnie na wieczorne spotkania, randki i wieczory we dwoje, aczkolwiek w ciągu dnia też będzie uroczo zaczepiał otoczenie. Eternity Flame oprócz swojej ostrości jest również zapachem orzeźwiającym, którego akordy słodziutkiej mandarynki przeplatają się z aromatycznymi płatkami pachnącego groszku. Eleganckie i niesamowicie kobiece kwiatowe nuty uzupełniają zmysłowe korzenne półtony, nadające woni głębi i rozgrzewającego charakteru. Dla dopełnienia tej harmonii w bazie zapachu umieszczono żywicę labdanum, która działa niczym zmysłowe ogniwo łączące aspekt męski i damski.

Eternity flame oriental orientalny


Podsumowując całość opowiada o różnych obliczach miłości - gorącej i namiętnej , magnetycznej atrakcyjności. Przyciąganiu się przeciwieństw. Z jednej strony subtelne kwiaty, a z drugiej rozgrzewający orient. Uwodzą aromatem, kipią seksapilem i intrygują swą tajemniczością na każdym kroku. 

Eternity Flame for Women to zapach niejednoznaczny, dzięki czemu jeszcze bardziej nas intryguje i sprawia, że nie jesteśmy w stanie mu się oprzeć. Perfekcyjnym dopełnieniem jest elegancki, ale klasyczny flakonik o smukłej formie, wykończony srebrnym korkiem i szkłem o bursztynowej barwie.

Calvin Klein Eternity Flame limited edition

Legendarne ETERNITY otrzymało w 2019 roku nowe, niesamowicie intrygujące oblicze, którym jestem zachwycona i z dnia na dzień coraz bardziej zakochana. Rzadko (ostatnio) zdarza mi się rozkoszować tak sensualną kompozycją.
Dostępne pojemności 30ml/209zł, 50ml/295zł, 100ml/395zł – przykładowe ceny z Perfumerii Douglas.

Poznaliście już Eternity Flame?