12/09/2018

Montibello Body Slim REMODELLING NEUROCREAM – krem wyszczuplający i antycellulitowy


krem wyszczuplający i antycellulitowy

Montibello Body Slim REMODELLING NEUROCREAM – to n
eurokosmetyczny krem antycellulitowy wyszczuplający i odprowadzający płyny, zapobiega efektowi jo-jo (długotrwałe działanie redukujące).
Skład INCI:
skład inci, ingredients

Na czym polega idea neurokosmetyków?
Neuroscience to dział kosmetologii poświęcony badaniu aktywów kosmetycznych z działaniem na układ nerwowy. Najbardziej znane obecnie neurokosmetyki to powołanie do dobrego samopoczucia lub emocji, które stymulują uwalnianie endorfin, tak zwanych "cząsteczek szczęścia". Opierają się na zastosowaniu kosmetyków, które modulują neuroprzekaźniki i odpowiadające im neuroreceptory, poprawiając fizjologiczny stan skóry. Montibello synergicznie łączy w sobie Neurokosmetykę dobrego samopoczucia z funkcjonalnymi Neurokosmetykami, tworząc aktywne kosmetyki zdolne do działania na układ nerwowy i rozwiązujące problem estetyczny.
Montibello Body Slim REMODELLING NEUROCREAM zawiera kompleks Neuro-Cavitation System wspomagający detoksykację komórek i tkanek w celu zmniejszenia adipocytów, a tym samym rozluźnienia tkanki tłuszczowej i stymulowania mikrokrążenia. Jego stosowanie sugerowane jest jako uzupełnienie zabiegów wyszczuplających i redukujących cellulit.
Montibello Body Slim REMODELLING NEUROCREAM to kosmetyk ze składnikami aktywnymi działającymi na układ nerwowy w celu rozwiązania problemów estetycznych. Dodatkowo znajdziemy w składzie CAFEISILANE C, aktywny składnik lipolityczny i ujędrniający. Zapobiega efektowi yo-yo – ponownemu gromadzeniu usuniętego tłuszczu. Tephrosia Purpurea, LNA, antycellulitowy neuropeptyd, ekstrakty morskie – te wszystkie dodatkowe składniki działają aktywnie na skórę, aby pomóc jej oczywiście wyglądać lepiej, smuklej i zdrowiej. Krem posiada wysoką moc przenikania w skórze. Działa na neuroprzekaźnikach, przyspieszając spalanie tłuszczu.


Stosowanie jest bajecznie proste. Należy nakładać krem na leczony obszar delikatnymi ruchami okrężnymi, aż do całkowitego wchłonięcia. Jego bogata konsystencja, ale nie tłusta, szybko się wchłania, co pozwala szybko się ubierać.

Krem zapakowany jest w słoik o pojemności 200 ml/45 Euro. Do aplikacji mamy w komplecie szpatułkę, aczkolwiek wolałabym trochę inne rozwiązanie z pompką. O konsystencji już wspominałam wyżej. Mogę jeszcze dodać, że pięknie pachnie i aplikacja takiego kosmetyku to czysta przyjemność i odrobina luksusowej pielęgnacji.
Jego używanie przyniosło korzyści w postaci wygładzenia skóry, redukcji istniejącego cellulitu (ale do tego stosowałam sumiennie masaż). Nie wiem czy coś ubyło w obwodzie, ale spodnie zdecydowanie lepiej leżały na pewnej części ciała.
Krem antycellulitowy jest miłym dodatkiem, ale musimy pamiętać, że aby odnieść sukces (tak samo ja w przypadku odchudzania) musimy mieć ustalony plan działania, czyli dieta, sport, masaże i kosmetyki wspomagające. 


Czy Body Slim ma wady?
Tak! Kiepską dostępność. A obecnie już zerową, bo marka wycofała się z rynku polskiego. Czasami można jeszcze upolować go na popularnym portalu aukcyjnym.
I powtarzam to do znudzenia. Jak już się trafi na fajny kosmetyk, który rzeczywiście działa – to znika on z rynku. Wielka szkoda.