11/02/2018

Knot Eau Absolue BOTTEGA VENETA jesień pachnąca orientem i jaśminem

Jesienią preferuję zawsze mocniejsze i słodsze aromaty. Jednak w tym roku dwa zapachy zrobiły na mnie tak oszałamiające wrażenie, że odstąpiłam od moich zasad. Pierwszy z nich to Knot Eau Absolue marki Bottega Veneta. 

perfumy orientalno-kwiatowe

Kolejny zapach włoskiego domu mody, to kompozycja dla kobiety, która docenia świat luksusu, wyrafinowania i elegancję. Nowa propozycja od tej niezwykle selektywnej marki jest orientalna, kwiatowa i bardzo zmysłowa. Zapach wyjątkowy, ponadczasowy i przepełniony emocjami… emocje, które uosabiają niesamowite piękno oraz luksus.

perfumy orientalno-kwiatowe

Nutami głowy są heliotrop i neroli.
Nutami serca są lawenda i jaśmin.
Nutami bazy są mirra i opoponaks.

Pierwsze wrażenie na skórze to eksplozja białych kwiatów, która trwa dzielnie i niezmiennie wiele godzin. Chociaż z czasem odrobinę łagodnieje. Ale przyznaję, że ten orient zrobił na mnie ogromne wrażenie. Już patrząc na sam flakon można wywnioskować, że będzie to ciekawa przygoda. Jest słodkawo, delikatnie pudrowo, ale mirra też nie pozostaje w tyle. Nadaje  dymne, balsamiczne wrażenie. Kwiatowo-orientalna przygoda. Rewelacyjna przygoda! Dla wszystkich fanek kochających nieoczywiste aromaty.

perfumy orientalno-kwiatowe


Kobieta, która nosi na sobie Knot Eau Absolue jest elegancka i wyrafinowana. Uwielbia świetną jakość i lubi intrygować otoczenie. Jest nowoczesna ale i romantyczna. Knot Eau Absolue ma w sobie to coś co przyciąga. Trwałość tego zapachu jest bardzo dobra, czasami 8-10 godzin. Jak dla mnie rewelacja.
Knot Eau Absolue to zdecydowanie całkiem inna bajka, od popularnych słodkich aromatów. Bajka to ciepła i otulająca w chłodniejsze dni. Intrygująca i obiecująca.

perfumy orientalno-kwiatowe

Osobiście bardzo podobają mi się perfumy marki Bottega Veneta. Mają w sobie klasę, którą potwierdza każdy kolejny wprowadzony na rynek zapach.
Knot Eau Absolue Bottega Veneta można kupić w perfumerii Sephora 50ml/419zł, 75ml/509zł.

Znacie zapachy Bottega Veneta?