9/16/2018

Niezawodny klasyk - Juicy Couture Juicy Couture EDP

Ten kto dłużej czyta mojego bloga doskonale wie, że jestem fanką klasyków. Wszelkie flankery, edycje specjalne czy inne hybrydy rzadko wzbudzają moje zainteresowanie.

Juicy Couture pierwszy zapach

Dzisiaj przedstawiam Wam mojego ukochanego klasyka Juicy Couture, a ponieważ nadchodzi jesień – właśnie nastała pora jego ponownego królowania.

Juicy Couture marka modowa, która ubrała kobiety w welurowe dresy, a w roku 2006 wypuściła na rynek swój pierwszy zapach - właśnie Juicy Couture. Ten kwiatowo – owocowy koktajl tak zawojował rynek, że nie tylko zyskał liczne nagrody, ale również miano kultowego.
W składzie znajdziemy między innymi:
Nuty głowy:
hiacynt, japoński kwiat wiśni, mandarynka, melon, passiflora
Nuty bazy: drzewo, karmel, paczuli, wanilia
Nuty serca:
kwiat dzikiej róży, lilia, tuberoza

 
Juicy Couture klasyczny zapach


Pierwsze jego akordy to potężna eksplozja aromatycznych białych kwiatów z egotycznymi owocami.
Na samym początku może nawet onieśmielić. Po około 10-15 minutach zapach zdecydowanie łagodnieje, a do głosu dochodzi paczulowa delikatna, kojąca słodycz. Baza w tym zestawieniu gra ogromną rolę. Wprowadza taki wyważony dystans i negocjuje pokój.
Wszystkie romantyczki będą w siódmym niebie. Ale dodam jeszcze od siebie, że
Juicy Couture lepiej noszą się w chłodne dni. W te cieplejsze mogą męczyć.

Juicy Couture to nie jest zapach dla osób nieśmiałych. To dziewczyna czy też kobieta, która nie boi się wyróżnić się z tłumu. A charakterystyczny ogon wzbudza zainteresowanie otoczenia. Taka wyrafinowana flirciara i romantyczka zarazem.

klasyczny Juicy Couture EDP

Trwałość powala na kolana, bo Juicy Couture potrafią pachnieć nawet następnego dnia. Nie zawsze tak się dzieje, ale się dzieje. Ubrania odłożone do szafy czarują tym aromatem jeszcze po kilku tygodniach.
Co jeszcze mogę powiedzieć, w dobie zapachów podobnych do siebie jeszcze nie spotkałam raczej żadnego odpowiednika JC. I dobrze. Widać, że ta kompozycja wzbudza respekt.
Biżuteryjny flakon również zwraca uwagę. Z resztą ktokolwiek widział na półkach w perfumerii zapachy marki Juicy Couture od razu zwraca uwagę, na bogaty design tych buteleczek. Juicy Couture należy szukać już tylko w perfumeriach internetowych.Znacie zapachy Juicy Couture?