9/11/2018

Montibello HYDRIUM Night Moisturising BOOSTER – doskonałe źródło nawilżenia

Dobry kosmetyk nawilżający to podstawa każdej pielęgnacji.
Night Moisturising BOOSTER to kosmetyk, który wchodzi w skład programu HYDRIUM. Kuracji nawilżającej, która zaspokoi pragnienie każdej cery. nową gamą produktów Hydrium Aqua Source Marka MONTIBELLO wprowadziła na rynek gamę kosmetyków, które są źródłem codziennego nawilżania będącego prawdziwym lekiem dla skóry odwodnionej.NIGHT MOISTURISING BOOSTER
to intensywna pielęgnacja na noc w postaci świeżego fluidu, przeznaczona do skóry normalnej i suchej. Nawilża, zapewniając uczucie całkowitego komfortu i przywracając elastyczność, miękkość i blask. Po przebudzeniu skóra jest nawilżona, zregenerowana, elastyczna i miękka. Pojemność: 30 ml. Cena podejrzewam, że w granicach 100 zł.
Dzięki wykorzystaniu najbardziej zaawansowanej technologii nawilżania – kompleksowi AQUA SOURCE, przy opracowywaniu którego inspirowano się odkryciami z dziedziny glikobiologii (dziedzina wiedzy zajmująca się badaniem struktury i funkcji węglowodanów) – a także czystości wody mineralnej ze szwajcarskiego lodowca, firma Montibello oferuje nowy program nawilżania, w którym technologia i komfort łączą się, zapewniając nawodnienie wszystkim rodzajom skóry już od pierwszej aplikacji.


SKŁADNIKI AKTYWNE
  • Kompleks AQUA SOURCE
  • (Hyaluroglycan, strukturyzowana biowoda, Synergy of Sugars, Hidraxyl, trzcina pospolita i Poria cocos)
  • Woda ze szwajcarskiego lodowca
  • Aloe Vera

Głęboko nawilżona skóra odzyskuje miękkość i elastyczność, wyglądając coraz piękniej dzień po dniu. Jest ponadto bardziej uodporniona na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych. Poprawia się jej komfort, elastyczność i promienie radością. Suchość czy ściągnięcie zostają wyeliminowane. AQUA SOURCE zapewnia skuteczniejsze samonawilżanie skóry, regulujący transepidermalną utratę wody i przeciwdziałający stresowi wodnemu.
Ten kosmetyk o konsystencji mleczka tak doskonale poprawia nawilżenie skóry, wzmocnia funkcje bariery ochronnej i zwiększa zapasy wody w warstwie powierzchniowej skóry oraz w warstwach głębiej leżących. Generalnie to nawilżenie czuć cały czas. Nawet wielogodzinne noszenie makijażu, czy przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach podczas upałów nie było w stanie zaszkodzić mojej cerze.


NIGHT MOISTURISING BOOSTER stosowałam na noc. Opakowanie airless o pojemności 30 ml wystarczyło na ponad 2 miesiące używania. Nie skąpiłam go, więc i cera odwdzięczała się dobrym wyglądem.
Jedyny minus jaki znalazłam w tym kosmetyku, to jego dostępność. Kiedyś przez dłuższy czas kosmetyki do pielęgnacji twarzy marki Montibello były dostępne w sieci hurtowni z artykułami fryzjerskimi, ale już zniknęły z oferty - przynajmniej w sklepach internetowych. Moją buteleczkę otrzymałam na spotkaniu blogerów i jestem trochę wkurzona. Trafiłam na fajny kosmetyk, którego już nie można nigdzie kupić.
Generalnie - kosmetyki pielęgnacyjne można szukać w salonach kosmetycznych, które współpracują z marką Montibello. Tyle informacji posiadam na dzień dzisiejszy. Wielka strata!