8/24/2018

SMASHBOX Photo Finish Iconic Primer Stick - baza pod makijaż – niech pogoda nie psuje więcej twojego makijażu

Mam cerę jaką mam. Nie mam na pewne rzeczy wpływu. Ale mam odpowiednie narzędzia, żeby przeciwdziałać niechcianym zdarzeniom.
Mam cerę przetłuszczającą się. Większość dziewczyn mająca podobne problemy doskonale wie o co chodzi. Jakkolwiek bym się nie starała, moja cera rządzi się swoimi prawami i humorami. Czasami nawet najdroższe podkłady nie są w stanie wygrać tego pojedynku. 


Kilka miesięcy temu pojawił się w mojej kosmetyczce SMASHBOX Photo Finish Iconic Primer Stick. Mały sztyft, kieszonkowych rozmiarów. O mocy niejednego bohatera produkcji wytwórni Marvel.
Nowy, lekki i niewysuszający sztyft o unikalnej, jedwabistej konsystencji pozwala na łatwą, niepozostawiającą smug aplikację. Matująca baza przygotowuje i wygładza skórę, natychmiast zmniejszając widoczność linii mimicznych i porów oraz kontrolując błyszczenie aż do 12 godzin. Nadaje się dla każdego rodzaju cery. Makijaż nałożony na tak przygotowaną skórę jest jedwabiście gładki, wygląda lepiej i przedłużamy jego trwałość. 
 

Podczas testów konsumenckich ponad 90% badanych po 7 dniach używania potwierdziło, że baza w sztyfcie:
- minimalizuje wydzielanie sebum i przetłuszczanie się cery,
- łatwo się aplikuje i daje uczucie wygładzenia,
- nie zatyka porów i „rozmywa” niedoskonałości,
- poprawia wygląd i zdecydowanie przedłuża trwałość zaaplikowanego na skórę podkładu,
- minimalizuje widoczność porów i drobnych zmarszczek,
- makijaż przez cały dzień wygląda ładnie i świeżo.

zaaplikowany po prawej stronie daje natychmiastowy efekt zmatowienia

Sugerowany sposób użycia:
Photo Finish Primer Stick należy nałożyć na problematyczne rejony twarzy i następnie rozprowadzić palcami. Można go używać samego do zmatowienia skóry w ciągu dnia, jako bazę pod makijaż, lub na makijaż, delikatnie wklepać żeby w ciągu dnia dodatkowo zmatowić skórę.

Skład INCI:

Cóż mogę dodać od siebie. Photo Finish Primer Stick to miłość od pierwszego pociągnięcia na skórze. Pory opanowane, a podkład o dziwo wytrzymuje ekstremalne warunki pogodowe. Co najważniejsze pod koniec dnia nie ma ani pozapychanych porów, czego obawiałam się przy mojej kapryśnej cerze nie odnotowałam również uczucia ściągnięcia czy przesuszenia - co jest niezmiernie ważne przy cerach dojrzałych.

baza użyta w makijażach

Aplikacja palcami absolutnie mi nie przeszkadza, bo po pierwsze mam lepszą kontrolę nad dozowaniem produktu. Po drugie pod wpływem ciepła mojej skóry baza lepiej stapia się ze skórą i nie robią się ani smugi ani inne niespodzianki. Nie klei się i nie powoduje przekłamania odcienia podkładu.
Na koniec najważniejsze – nareszcie podkład nie spływa mi z nosa po 4 godzinach. Sukces!

Photo Finish Primer Stick ma pojemność
9g i kosztuje 159 zł w perfumeriach Sephora. Wiem, że zaraz pojawią się głosy zwątpienia odnośnie ceny. Mój sztyft używam około 7 miesięcy i jest on tak wydajny, że jeszcze na trochę mi wystarczy. Jakość = działanie+wydajność.


Zaufałam profesjonalistom, no bo w końcu marka Smashbox od lat słynie ze swoich baz pod makijaż – i bardzo się z tego cieszę! Photo Finish Primer Stick to produkt wegański. Nie testowany na zwierzętach. Nie zawiera w składzie: parabenów, ftalanów, talku, alkoholu i składników zapachowych.

Znacie bazy pod makijaż marki Smashbox?