8/07/2018

Semilac Dry&Shine ekspresowy wysuszacz lakieru do paznokci

Chyba każda z marek, która zajmuje się manicure i pielęgnacją paznokci posiada w swojej ofercie taki produkt. Ponieważ miałam już okazje używać magiczne kropelki z Inglota mam więc porównanie. 

wysuszacz lakieru do paznokci

A kto ciekaw jak poradził sobie Semilac Dry&Shine?
Zapraszam do krótkiej lektury.

Nowy ekspresowy wysuszacz do lakieru Semilac "Dry&Shine" – to kosmetyk niezwykle wygodny w obsłudze i użytkowaniu. Aplikuje się go za pomocą pipety, a konsystencja olejku szybko rozpływa się po płytce paznokcia.


Preparat wysusza lakier do paznokci w 30 sekund - wystarczy nałożyć jedną kropelkę na pomalowane lakierem paznokcie. Zapobiega powstawaniu smug i rys na lakierze, gwarantuje piękny połysk. Dzięki zawartości olejku jojoba nawilża skórki.
I robi to wszystko co obiecuje producent. Lakier wysycha błyskawicznie. Na początku aż nie mogłam w to uwierzyć. Rozkłada się równiuteńką warstwą, więc żadne smugi nie mają nawet prawa powstać. Jedynie to ten błysk jest taki subtelny. Nie jest zły, ale spodziewałam się trochę więcej. 


Skład INCI:

W ramach odświeżenia manicure możemy Dry&Shine zaaplikować ponownie na przykład po 2 dnia noszenia manicure. Paznokcie nabiorę blasku i zdrowego wyglądu.

A teraz rzecz najważniejsza opakowanie o pojemności 8 ml kosztuje obecnie 6,99 zł. Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na testy Semilac, bo odkryłam dwa świetne produkty, które dłużej zagoszczą w moim domu.