6/24/2018

Za co cenię ludzi z pasją?

Mało znam osób, pozytywnie zakręconych, którzy zarażają otoczenie swoją pasją.
Mam wiele szacunku dla osób, które nie dają się zwariować w dzisiejszym świecie, w którym liczą się jedynie cyferki, a nie dobro klienta (co widać zwłaszcza w centrach handlowych). Podziwiam osoby, które oprócz pracy mają jeszcze hobby, zainteresowania i dbają cały czas o swój rozwój.W zeszłym roku miałam niesamowitą przyjemność poznać osobę, która z sercem na dłoni zawsze dba o dobro osób, z którymi współpracuje. Dzisiaj opowiem Wam kilka słów o Izie. 
Iza Bórzyńska jest makijażystką i niesamowitą pasjonatką. Wizażystką z wieloletnim doświadczeniem, co potwierdzają stosowne dyplomy i praca dla marek kosmetycznych między innymi Artdeco czy Laura Mercier.
Nie boi się żadnych wyzwań. Wykonuje makijaże biznesowe, ślubne, a czasami realizuje różne niesamowite pomysły do sesji zdjęciowych, co widać na zdjęciu poniżej.
Jest niesamowicie ciepłą osobą, która zawsze słucha czego oczekuje druga strona. Piszę to tym dlatego, ponieważ miałam już styczność z wizażystkami, które bardziej realizowały swoją wizję, nie zważając przy tym na komfort i samopoczucie osoby malowanej. Dobro klienta stanowi dla Izy najwyższy priorytet.


W lutym bieżącego roku Iza postanowiła wykonać kolejny krok w swojej karierze i otworzyła
w Kielcach Studio Wizażu. Tam dopiero dzieją się cuda! Oprócz typowych indywidualnych lekcji makijażu i wykonywania makijaży okolicznościowych, miałam już okazję uczestniczyć w spotkaniu dla blogerów. Iza organizuje również szkolenia produktowe marek kosmetycznych, czy też warsztaty makijażowe dla profesjonalistów. A w planach jest o wiele więcej........


Jeśli, któraś z czytelniczek jest z Kielc lub okolic to bardzo polecam, jeśli nie makijaże, to indywidualne lekcje z podstaw ich wykonywania. Fajnym pomysłem są również vouchery do zrealizowania w studiu,
a które można kupić na prezent mamie, siostrze, córce czy przyjaciółce.
Dla osób z okolic zostawiam Wam namiary na studio
Email: iborzynska@gmail.com
Tel: 790888248
Adres w Kielcach: Ul. Konopnickiej 5

Kochani zapraszam do odwiedzenia strony internetowej Studio Wizażu Izabela Bórzyńska, gdzie możecie obejrzeć przepiękne zdjęcia z sesji.
Zajrzyjcie również na inne media społecznościowe i dajcie dziewczynie odrobinę wsparcia;
Facebook - Studio Wizażu Izabela Bórzyńska
Instagram - @izabelaborzynska.mua

Powiem szczerze, że biję tej Pani wielkie brawa!

Iza trzymam kciuki za dalsze wspaniałe osiągnięcia!


Zdjęcia: Powyższe zdjęcia pochodzą z Facebook-a Izy.