6/22/2018

Jantar odżywka-wcierka regeneracyjna z wyciągiem z bursztynu do skóry głowy i włosów zniszczonych

Nie wiem jak Wy, ale ja zanim przystąpię do zakupów robię zawsze poszukiwania informacji odnośnie produktu, który mnie interesuje. Czasami, ale bardzo rzadko dokonuję zakupów tak zwanych hitów blogosfery. Tak było i tym razem.


Jantar odżywka-wcierka regeneracyjna z wyciągiem z bursztynu do skóry głowy i włosów zniszczonych - receptura odżywki uwzględnia najistotniejsze potrzeby włosów cienkich, słabych, delikatnych
i zniszczonych. Zawiera biologicznie czynne substancje stymulujące wzrost włosów:

Bursztyn - pielęgnuje, wzmacnia , odżywia włosy i chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych;
Trichogen® - stymuluje wzrost i przedłuża cykl życia włosa;
Witaminy A, E i F - regenerują, odżywiają i odbudowują strukturę włosa;
D-pantenol - nawilża i łagodzi podrażnienia skóry głowy;
Polyplant Hair® - wzmacnia słabe włosy, ogranicza ich wypadanie oraz poprawia kondycję skóry głowy oraz cebulek włosowych; jest to aktywny biologicznie wyciąg z bursztynu.


Odżywka Jantar zalecana jest dla włosów:
-zniszczonych i osłabionych,
-w
ymagających regeneracji i odbudowy,
-podatnych na wypadanie,
-cienkich, słabych, delikatnych,
-z tendencją do przetłuszczania.

Potwierdzone rezultaty- mocne, zregenerowane, mniej podatne na wypadanie, pełne witalności włosy. Bliżej natury – 91% naturalnych składników, 0% parabenów, alkoholu etylowego, barwników.
Testowana dermatologicznie.

Odżywka Jantar hamuje wypadanie włosów, stymuluje ich wzrost i odżywianie. Zawarte w niej składniki są niezbędne do prawidłowego przebiegu procesów fizjologicznych skóry, jej odżywiania
i regeneracji. Systematycznie stosowana poprawia metabolizm i dotlenienie cebulek włosów, regeneruje i łagodzi podrażnienia. Włosy stają się wyraźnie grubsze, lśniące i odporne na uszkodzenia. Odżywka wzmacnia strukturę włosów i chroni je przed szkodliwym wpływem środowiska i słońca.

Skład INCI:

Zastosowanie:

Zdjąć zatyczkę, rozpylić preparat u nasady włosów, a następnie wmasować w skórę głowy. Nie spłukiwać. Stosować codziennie, aż do momentu uzyskania widocznej poprawy stanu włosów, przez minimum 4 tygodnie, a następnie dla podtrzymania efektu 2 razy w tygodniu. Do kompleksowej pielęgnacji stosować pozostałe produkty z serii Jantar do włosów zniszczonych. Duża zawartość wyciągów ziołowych może powodować wytrącanie osadu. Przed użyciem wstrząsnąć.
 


Przyznaję się od razu, że nie stosowałam wcierki codziennie, a co drugi dzień. Tak myję włosy i uważam, że produkt pozostawiony na noc i tak miał pole do popisu. Dlaczego nie stosowałam codziennie? Z tego prostego powodu, że wcierka, może nie wzmagała nadprodukcję sebum, ale włosy były tak dziwnie sztywne, że nie chciały się układać i jedynym wyjście było tylko ich ponowne umycie. Ponieważ skończyłam całe opakowanie naiwnie myślałam, że zobaczę jakieś efekty. A efektów brak. Włosy jak wypadał tak wypadają dalej, a o blasku nie mam co nawet marzyć.
Generalnie nie zauważyłam żadnych efektów i zastanawiam się czy kupować następną butelkę, czy może zmienić preparat.
Na plus wspomnę, że podoba mi się opakowanie i sposób aplikacji. Butelka ma pojemność 100 ml i kosztuje około 15 zł. Preparat dostępny jest w każdej drogerii. Sama wcierka ma przyjemny ziołowy aromat i szybciutko wysycha na włosach.

Bardzo proszę, jeśli macie doświadczenie w tej dziedzinie
to koniecznie dajcie mi znać.

Co robię źle? Dlaczego u mnie wcierka nie działa?