12/15/2017

NIVEA Rich Nourishing czyli odżywczy olejek do ciała

Olejków używam już od dawna. Najlepiej sprawują się na mojej skórze właśnie w sezonie zimowym, kiedy umęczona zimnem skóra staje się szorstka i sucha. Nadmiar ubrań, ogrzewanie to wszystko niestety daje się we znaki.


Dzięki akcji #przyjaciółkiNIVEA mam możliwość testować kosmetyki tej marki.
Ostatnim jak zawitał do mojego domu jest właśnie olejek do ciała Rich Nourishing czyli intensywnie odżywczy olejek do ciała, posiadający innowacyjną formułę suchego olejku z drogocennym olejkiem migdałowym.
Według zapewnień producenta ma się on szybko się wchłaniać, nie pozostawiając tłustej warstwy. Sprawić, że skóra stanie się promienna i gładka niczym jedwab już po 1 zastosowaniu.

„Poczuj jak Twoja skóra staje się promienna i zauważalnie gładsza przez 24h+”
Skład INCI:  

Olejek znajduje się w plastikowej, dosyć miękkiej butelce. W momencie aplikowania go na ciało stwierdzam jednak, że wolałabym opakowanie z pompką dozującą, bo o wiele lepiej by się współpracowało z kosmetykiem.


Olejek pięknie pachnie, oczywiście klasyczna linia zapachowa marki Nivea. Jeśli chodzi o konsystencję to rzeczywiście jest olejowa, ale nie jest bardzo tłusta. Nie zgodzę się jednak, że jest to suchy olejek, bo pozostawia na skórze delikatny film i czuje się jego obecność.
Stosowany na noc świetnie wygładza ciało i pozwala skórze (zwłaszcza na nogach) się regenerować.

Sympatyczny z niego olejek warto dać mu szansę 😊