12/17/2017

Secret N°II Jardin des Sens EDP Eisenberg Paris

Subtelne i harmonijne połączenie pomiędzy dwoma perfumeryjnymi szkołami – orientalną
z wysmakowaną i dyskretną francuską sztuką specjalizującą się w kwiatowych nutach.
 
sekrety perfumy, sekret kobiecości, sekret perfumy eisenberg,perfumy eisenberg

Cała kolekcja The Latin Orientals składa się z 12 zapachów, 6 damskich i 6 męskich inspirowanych podróżami i fascynacją Pana Eisenberga kulturą orientu. A ponieważ nasz europejski gust raczej nie przywykł do klasycznego orientu cała kolekcja jest świeża, delikatnie i subtelnie kwiatowa oraz doprawiona na sposób wschodni.
Kolekcja Sekretów to jak marzenie na jawie. Tajemniczy orientalny ogród, pełen harmonii, wibrujących kolorów gdzie na każdym kroku czuć oddech Paryża zmieszany z gorącym piaskiem pustyni. Wszystkie zapach są tajemnicze, ale zarazem delikatne, mocne, ale subtelne. Reprezentują poezję, damską lub męską zmysłowość – idealny mariaż Orientu i świata Zachodu. Sekret do którego tylko ty masz klucz.

perfumy eisenberg

Mój sekret to Secret N°II Jardin des Sens (Ogród zmysłów). Przechadzka w samym sercu bujnego śródziemnomorskiego ogrodu, gdzie z każdej strony smakowite aromaty pobudzają moje zmysły.
Gdzie wyborny smak cytrusów i owoców w nucie głowy miesza się z jaśminem i delikatnym szumem wody, przenosząc nas w inny wymiar. Rozświetlona promieniami słońca oaza, skąpana w tysiącu odcieni kwiatów, zaprasza do zatracenia się w łożu jaśminu zrywanego o świcie.

perfumy eisenberg paris

Nuty drzewne sandałowca i cedru spoczywają na ambrowej bazie wanilii i wzbogacają tę magiczną ponadczasową przygodę. Świetlista zmysłowość.
Nuta głowy: Grejpfrut, Mandarynka, Śliwka, Malina, Czerwony Pieprz
Nuta serca: Jaśmin, Słoneczne Nuty, Róża, Paczula, Cedr
Nuta bazy: Drzewo Sandałowe, Wanilia, Bób Tonka, Ambra, Benzoes, Pralina, Piżmo.

secret perfumy eisenberg

Słoneczne nuty to akord z białych kwiatów, który pobudza nasze wspomnienia i zachęca nas do rozkoszowania się jego aromatem. Ylang-Ylang, Gardenia i Frangipane łączą siły z Vanillą, aby wywołać charakterystyczny zapach skóry ogrzanej przez słońce. Budząc naszą pamięć węchową, te akordy przenoszą nas nad morze i pozostawiają po sobie promienną, letnią zmysłowość.

sekrety eisenberg paris

Nie tylko sam zapach przenosi nas w objęcia orientu. Również sama butelka w kolorach ciepłego, pomarańczowego słońca o niezwykle kobiecych kształtach stanowi rozkosz dla oka. Detale w postaci kratownicy mashrabiya, czarne wstążki czy drobny, niesamowicie precyzyjnie wykonany klucz do naszego sekretu stanowią o inspiracji i nawiązaniu do orientalnej przygody. Symbole, które stanowią
o wyjątkowości Sekretów.


José Eisenberg po raz kolejny otwiera przed nami drzwi, tym razem drzwi tajemnicy, którą nosi każda kobieta. Odkrywa podłoże zapachów pobudzających kobiece emocje w poszukiwaniu odpowiedzi na odnalezienie zawiłego sekretu kobiecej alchemii.

Nie oceniam trwałości, bo to jest kwestia niesamowicie indywidualna, więc zachęcam to zapoznania się. Może akurat to twój sekret czeka na odkrycie.
Perfumy dostępne są w Sephorze w pojemnościach 30ml/435 zł, 50ml/525zł, 100ml/655 zł.

A jaki będzie Twój sekret?