7/07/2017

L'angelica - Sensitive Teeth Herbal Toothpaste – naturalna pasta do zębów znosząca nadwrażliwość


L´Angelica pasta do zębów Sensitive Teeth, 75 ml/12 zł – to pasta do zębów organiczna do codziennego stosowania. Kolejny naturalny produkt bez zawartości fluoru, który miałam okazję używać.Zawiera Oral Active Complex:
  • ksylitol dla efektu przeciwbakteryjnego,
  • ZnPCA do odnowy powierzchni zębów,
  • aloes, który ma działanie przeciwzapalne i nawilżające,
  • zawiera również ekstrakty roślinne pochodzące z rolnictwa ekologicznego. Jagody goji ze względu na swoje antyoksydacyjne i przeciwzapalne własności oraz żeń-szeń ze względu na działanie tonizujące, stymulujące i orzeźwiające.

Skład INCI:


Zalety pasty L'angelica:
  • pasta jest przeznaczona dla osób z nadwrażliwością.
  • pasta posiada naturalne wyciągi roślinne, które mają działanie kojące oraz łagodzą podrażnieniom dziąseł, a także zapewniają długie uczucie świeżości.
  • pasta jest szczególnie polecana do zębów wrażliwych - przynosi szybka ulgę przy wrażliwych zębach.
  • pasty do zębów L'Angelica powstają: bez użycia substancji zakazanych bez użycia GMO, czyli produktów modyfikowanych genetycznie bez prowadzenia testów na zwierzętach bez użycia substancji jonowych wyłącznie przy użyciu produktów rolniczych i zootechnicznych o certyfikowanym pochodzeniu ekologicznym

Testowano klinicznie. Zawiera 0,72% monofluorofosforanu sodu (950 ppmF). Nadaje się zarówno dla dorosłych jak i dzieci od 7 lat. RDA poniżej 60.
Istituto Erboristico L'Angelica (Instytut Zielarski L'Angelica) od ponad 20 lat opracowuje naturalne produkty służące zdrowiu, łącząc skomplikowaną wiedzę o ziołach leczniczych z wielowiekową tradycją i naukowymi innowacjami.

L'Angelica Wrażliwe Zęby - przynosi szybka ulgę przy wrażliwych zębach. Nie zawiera fluoru i Sodium Lauryl Sulfate. Pachnie niezwykle delikatnie i przyjemnie. Daje uczucie głębokiego odświeżenia i oczyszczenia zębów. Zapobiega próchnicy oraz formowaniu się kamienia nazębnego.
Jeśli chodzi o moją opinię, to pasta jest poprawna w działaniu. Rzeczywiście pomaga z nadwrażliwością zębów, co można doskonale odczuć teraz latem, jedząc lody :-)
Niestety jak na moje standardy L'angelica Sensitive Teeth zbyt delikatnie doczyszcza zęby i za mało odświeża jamę ustną, co doskonale czuć po przebudzeniu.
Do tej pory miałam okazję używać past Dabur ( tu można przeczytać na ich temat) i nadal uważam, że są jednymi z najlepszych na rynku i jak na razie nie mają sobie ani równych ani zbyt dużej konkurencji w tej kwestii.
Przetestowałam, ale nie sądzę żebym kupiła Sensitive Teeth ponownie.