4/21/2017

Lirene dwa płyny micelarne do demakijażu z D-Panthenolem i olejem rycynowym

Przyznaję, że z całej paczki nowości, które otrzymałam od marki do testów płyny micelarne wzbudziły największą ciekawość i od samego początku miały wysoko ustawioną poprzeczkę. Swojego ulubieńca, zwłaszcza do demakijażu oczu już mam i od samego początku zastanawiałam się czy produkty Lirene są w stanie go przebić swoim działaniem.Lirene Płyn micelarny nawilżająco-łagodzący z D-Panthenolem
Zespół ekspertek Laboratorium Naukowego Lirene, stworzył technologię Micel Pure&Calm z D-Panthenolem, opartą na synergii składników oczyszczających oraz łagodzących. Dzięki temu, zapewnia ona działanie na kilku poziomach:
- usuwa makijaż i uwalnia skórę od zanieczyszczeń,
- koi, łagodzi podrażnienia i regeneruje,
- nawilża i odświeża.


Technologia Micel Pure&Calm płyn zapewnia delikatny i precyzyjny demakijaż, oczyszcza skórę, przywracając jej naturalne pH i pozostawiając świeżą i nawilżoną.
D-Panthenol zapobiega podrażnieniom skóry, przywracając jej komfort. Intensywnie nawilżający kompleks Moist Concept regeneruje naskórek oraz przywraca właściwy poziom nawilżenia skóry.
Potwierdzone rezultaty*:
100% skutecznego oczyszczenia,
95% nawilżenia,
90% złagodzenia.
* Test In Vivo-ocena w grupie 20 kobiet po 2 tygodniach bezpośrednio po aplikacji.
Testowano dermatologicznie. Pojemność 200 ml/13,99 zł
Skład INCI:

Lirene  Duo płyn micelarny  z olejkiem rycynowym
Zespół ekspertek Laboratorium Naukowego Lirene, stworzył unikalną technologię Micel Pure&Nutri z olejkiem rycynowym, opartą na synergii działania składników oczyszczających oraz intensywnie odżywczych, która:
- perfekcyjnie usuwa makijaż,
- poprawia kondycję rzęs,
- odżywia i nawilża skórę.


Dzięki technologii Micel Pure&Nutri duo płyn precyzyjnie usuwa makijaż i oczyszcza całą twarz z wszelkich zanieczyszczeń jednocześnie ją odżywiając i uelastyczniając. Olej rycynowy wzmacnia rzęsy, dzięki czemu stają się silniejsze i piękniejsze. Nawilża i wygładza skórę, wspomagając warstwę hydrolipidową naskórka, zapobiegając nadmiernemu przesuszaniu i utracie elastyczności skóry. Duo formuła została dodatkowo wzbogacona o HydroComplex, który zapewnia efekt głębokiego nawilżenia i ukojenia skóry, jednocześnie ograniczając utratę wody przez naskórek.Potwierdzone rezultaty*:
82% skuteczne oczyszczenie i demakijaż,
58% zregenerowane rzęsy,
59% odżywiona skóra.
*Test In Vivo- ocena w grupie 22 kobiet po 1 tygodniu.
Pojemność 400 ml/ 19,90 zł.
Skład INCI:
 
Oba płyny są fajne i działają poprawnie.
Pierwszy z D-Panthenolem jest niesamowicie delikatny, dzięki czemu nie podrażnia oczu. Makijaż zmywa, ale trzeba się troszkę więcej napracować bo schodzi mu troszkę dłużej aby rozpuścić pozostałości tuszu do rzęs.
Drugi płyn z olejkiem rycynowym odrobinę mnie rozczarował. Jako produkt dwufazowy należy go porządnie wstrząsnąć aby warstwy płynów połączyły się dały 100% efektywności. Niestety nawet po szybkim wymieszaniu fazy już w momencie aplikacji rozdzielają się, co doskonale widać ponieważ mamy na waciku żółte plamy z olejku rycynowego. Podobnie jak płyn z D-Panthenolem ten z olejkiem rycynowym działa dobrze, sprawnie, ale odrobinę wolniej. Dzięki temu również nie odnotowałam absolutnie żadnego podrażnienia oczu.Miałam również obawy co do tłustej, olejowej warstwy, ale ku mojemu zdziwieniu na skórze pozostaje tylko bardzo delikatny, lekko tłusty film. Nie ma żadnego zatłuszczenia czy mrocznej widoczności. Często dziewczyny skarżą się na to podczas stosowania dwu-fazówek.
Po demakijażu spokojnie nakładam krem pod oczy i przygotowuję się do snu.
Lubię i polecam. Oba płyny są bardzo fajne i delikatne w swoim działaniu.

A ja cieszę się, że marka Lirene wypuszcza na rynek coraz fajniejsze kosmetyki.