1/20/2017

DermoFuture Intensywny Wygładzający Eliksir pod oczy

Największy nacisk przy pielęgnacji kładę zawsze na poszukiwanie jak najlepszego kosmetyku do pielęgnacji delikatnej skóry pod oczami. Kiedy pojawiły się nowości w kosmetykach marki DermoFuture wybrałam sobie do testów INTENSYWNIE WYGŁADZAJĄCY ELIKSIR POD OCZY.


Kosmetyk ma za zadanie:
  • redukować zmarszczki
  • liftingować skórę
  • ujędrnić skórę
INTENSYWNY ELIKSIR wyrównuje poziom nawilżenia skóry oraz zapobiega nadmiernej utracie wody. Produkt niweluje sińce i przebarwienia pod oczami, wzmacnia naczynia krwionośne i zwiększa elastyczność skóry. Cienie pod oczami natychmiast stają się mniej intensywne, a skóra wokół oczu widocznie bardziej rozświetlona. Składniki aktywne, takie jak ekstrakty z kawioru, silnie oddziałują na regenerację, odbudowę i powstrzymanie procesów starzenia się skóry wokół oczu. Ekstrakty z jedwabiu pobudzają produkcję kwasu hialuronowego, substancji naturalnie obecnej w organizmie, niezbędnej do tego, by skóra mogła pozostać zdrowa, sprężysta i idealnie nawilżona (opis producenta na stronie tenex24.pl).

SKŁAD:
 
Delikatna i cienka skóra pod oczami wraz z upływem czasu zaczyna tracić elastyczność. Zadaniem właściwej pielęgnacji jest za pomocą składników aktywnych doprowadzić do poprawy stanu i wyglądu naszej skóry. Poprzez walkę z upływającym czasem i objawami starzenia, kosmetyk powinien również złagodzić wygląd zmarszczek mimicznych, w przypadku okolic oczu są to popularne „kurze łapki”.


Stosowanie kosmetyku jest proste. Rano i wieczorem należy nanieść niewielką ilość kosmetyku na skórę w okolicach oczu, wklepać eliksir, wykonując przy tym delikatny masaż.
Efektem regularnej kuracji powinno być zmniejszona widoczność cieni i zredukowane drobne zmarszczki już po 28 dniach stosowania INTENSYWNIE WYGŁADZAJĄCEGO ELIKSIRU.

Pomimo, iż produkt jest całkowicie bezpieczny ponieważ został przebadany dermatologicznie i posiada przyjazne PH – moja skóra pod oczami źle zareagowała na składniki aktywne kremu. Paliło i szczypało (wiem, że nie jest to zbyt naukowe określenie), ale skóra nie była ani zaczerwieniona ani oczy nie łzawiły. Po kilku dniach aplikowania po prostu poddałam się 
i wstrzymałam kurację. Świetny był odzew ze strony producenta. Po zgłoszeniu przez mnie problemu w użytkowaniu kosmetyku dostałam praktycznie w przeciągu godziny odpowiedź oraz wszelkie wyjaśnienia na moje pytania.


Ponieważ u mnie kosmetyk nie sprawdził się moja mama wyraziła chęć uczestniczenia w dalszych testach i o dziwo eliksir sprawuje się znakomicie. Konsystencja lekkiego fluidu bardzo ładnie się wchłania i nawilża. Po okołu 2 tygodniach stosowania mama stwierdziła, że widzi wyraźne rozświetlenie i wyrazistość spojrzenia. Sama się śmieje, że wygląda na tak wypoczętą, jakby co najmniej tydzień spała.
Znakiem tego widać, że składniki aktywne działają, tylko potrzeba do tego jeszcze bardziej dojrzałej skóry niż moja.
Co nam się również spodobało to opakowanie w formie strzykawki. Tak więc produkt jest chroniony przed naszymi palcami, a tym samym różnego rodzaju bakteriami czy powietrzem, które przyczynia się do starzenia kosmetyku.

INTENSYWNIE WYGŁADZAJĄCY ELIKSIR ma pojemność 10 ml i kosztuje 29,90 zł.
Można go kupić na stronie tenex24.pl lub poszukać w drogeriach Rossmann.