7/01/2016

Janda - Krem pod oczy 60+ na dzień dobry i na dobranoc


...aby piękno dało siłę do działania. Do zmiany siebie, świata, życia.
Zawsze na lepsze! 
Krem pod oczy 60+ na dzień dobry i na dobranoc – jest kosmetykiem idealnie dobranym do pielęgnacji skóry wokół oczu dla kobiet dojrzałych 60+, których skóra charakteryzuje się już widocznym spadkiem jędrności oraz obecnością zmarszczek. Formuła kremu została tak opracowana, że w znaczącym stopniu wzmacnia cienką skórę w tych rejonach, odbudowuje i zagęszcza jej strukturę. Wpływa również na poprawę mikrocyrkulacji co w znaczącym stopniu przyczynia się do redukcji cieni pod oczami.


Kosmetyk zaprojektowano w oparciu o zabiegi medycyny estetycznej wykorzystujący nici odmładzające:
  • Nieinwazyjne „nici” zagęszczające – 100% zalecanej dawki, działając w skórze z ekstremalną skutecznością zwiększają gęstość wzmacniających ją włókien kolagenu: nawet + 103% po 28 dniach
  • Nieinwazyjne „nici” napinające – 100% zalecanej dawki,  siatka mikroskopijnych, cienkich nici polisacharydowych, która spłyca zmarszczki nawet o 16% w 15 min. od aplikacji! Zapewnia napięcie sieci włókien kolagenowych, co przekłada się na młodszy wygląd skóry

Profesjonalna formuła kremu została nasycona składnikami:
  • Wzmacniającymi, spłycającymi zmarszczki, zagęszczającymi skórę i liftingującymi takimi jak: nieinwazyjne „nici” zagęszczające i nieinwazyjne „nici” napinające oraz aktywne peptydy uelastyczniające skórę.
  • Zmniejszającymi cienie i „worki” jak hesperydyna i aktywny dipeptyd.
  • Rozjaśniającymi jak wymazywacz przebarwień na bazie drogocennych ekstraktów roślin.
  • Odżywczym i naprawczymi jak masło Shea i biozgodny z naskórkiem skwalan.
  • Całość formuły dopełnia przeciwstarzeniowy i wygładzający ekstrakt z czarnej róży.
SKŁAD INCI:

Krem pod oczy zdecydowanie poprawia komfort cery dojrzałej 60+. Rozjaśnia i odświeża spojrzenie. Naturalny zapach wynika wyłącznie z użytych składników. Bardzo mi się ten pomysł podoba ponieważ w ten sposób zostało wyeliminowane źródło ewentualnych podrażnień, jakim często są składniki zapachowe stosowane przy produkcji kosmetyków. Krem jest bardzo dobrze absorbowany przez skórę. Nie pozostawia żadnej tłustawej warstwy i stanowi dobrą bazę pod korektor. Wklepywany opuszkami palców w skórę zapewnia dodatkowy delikatny masaż pobudzający krążenie.
Krem ma pojemność 15 ml i kosztuje 34 zł – dostępny jest w drogeriach Rossmann.