6/30/2016

Vanille Et Coco E. Coudray - najbardziej smakowity zapach na świecie
Vanille Et Coco marki E. Coudray jest klasyfikowany jako orientalno -drzewny aromat dla kobiet.
Jest kolejnym niesamowitym aromatem, który tak zachwycił moje zmysły, że nie mogę się od niego wprost uwolnić i pomału zaczynam marzyć o pełnowymiarowej butli.


wanilia i kokos najbardziej smakowity zapach na świecie

Nuta głowy: lawenda, łodyga tulipan, anyżek,
Nuta serca: kokos, irys, kwiaty pomarańczy, jaśmin, ylang-ylang,
Nuta bazy: wanilia, sandałowiec, bób tonka.Lawenda i anyżek są dla mnie osobiście niezauważalne w tej kompozycji. Tutaj dominują niepodzielnie nuty serca i bazy. Zdecydowanie na mojej skórze odgrywa się melodyjny koncert, w którym prym wiodą moje ukochane wanilia i drzewo sandałowe oraz kokos, który nadaje solidną szczyptę egzotyki.

Następnym zmysłowym doznaniem, które dociera do naszych receptorów węchowych jest niesamowita, urzekająca wręcz, ale nie nudna pudrowość, która za sprawą irysa i bobu tonka dodaje Vanille Et Coco nutkę niesamowitej elegancji.
Zapach jest ciepły, relaksujący. Pachnie wybornie jak kokosowe ciasteczka świeżo wyjęte z piekarnika.
Jednocześnie pokazując swoje eleganckie perfumeryjne oblicze. Zapach jest po prostu przepyszny. Taki wielowymiarowy odrobinę egzotyczny, odrobinę słodkawy, wyrafinowany i odrobinę klasyczny. Pudrowy i bardzo zmysłowy. Po prostu zapach szczęścia!
Wytrzymałość jak na wodę toaletową jest godna podziwu. Po wieczornej aplikacji, skóra pachnie jeszcze na drugi dzień rano.
Pomimo, iż Vanille et Coco trafiły do sprzedaży w 1989 roku nadal mają w sobie to coś. Są na tyle nowoczesne i na tyle klasyczne, że rzadko taka kombinacja udaje się mistrzom perfumiarstwa tworzącym swoje wybitne dzieła.
To wszystko razem sprawia, że chcę więcej.....