7/17/2016

Eveline Delikatny peeling do ust - PRECIOUS OILS LIP SCRUB

Marka Eveline zaskakuje mnie swoimi produktami. 
Peeling do ust, który otrzymałam do testowania jest naprawdę bardzo fajnym kosmetykiem.


Lip scrub łączy w sobie zaawansowaną technologicznie formułę GOTALENE RS zawierającą cenne, naturalne olejki pielęgnacyjne.
Ma on działanie wielofunkcyjne. Obiecywane przez producenta 8w1 ma pomóc w oczyszczeniu, wygładzeniu, ujędrnieniu, napięciu, poprawić kontur, zniwelować zmarszczki, zregenerować i nawilżyć skórę naszych ust.Sposób użycia jest dziecinnie prosty. Przesuwamy sztyftem po ustach tak jakbyśmy malowały usta szminką. Można również wykonać delikatny masaż opuszkiem palców, bądź samymi ustami.
Drobinki (widoczne na zdjęciu) są tak delikatne, że dobrze złuszczają martwy naskórek, ale nie powodują absolutnie żadnych podrażnień delikatnej skóry ust.


Olejki zawarte w składzie doskonale zmiękczają, wygładzają i nawilżają usta. Zawarte witaminy pomagają walczyć z procesem starzenia się skóry. 
Skład INCI:
 
Ogromną korzyścią stosowania tego typu kosmetyków jest wyrównana powierzchnia skóry, na której idealnie wyglądają później produkty do makijażu.
Sztyft ma pojemność 12 ml i kosztuje 17,99 zł
Może nie jest to kosmetyk niezbędny, ale warto od czasu do czasu skorzystać z jego pomocy w utrzymaniu napiętej i gładkiej skóry ust. Jeśli ktoś ma problemy ze spierzchniętą skórą ust olejki znakomicie sobie poradzą z pielęgnacją i odpowiednim nawilżeniem.

Używacie peelingów do ust?