7/19/2016

Ekspresowa opalenizna - Koloryzujący balsam do ciała z serii Bronze Collection marki Lirene

Zaganiana, brak czasu czy wolnego, sprawia latem, że dochodzi do sytuacji, kiedy nasze ciało jest nierównomiernie opalone. Czasami bywają w życiu takie sytuacje, że opalone nogi czy ramiona wyglądają po prostu ładniej.
Ale jak tu opalić się natychmiast kiedy sytuacja tego wymaga?Powiem Wam, że odkryłam perełkę, a właściwie to marka Lirene przysłała mi ją do testów.
Koloryzujący balsam do ciała z serii Bronze Collection sprawi, że w dosłownie kilka minut zmienisz się w opaloną królewnę, wyglądającą jakby dopiero co wróciła z egzotycznych wakacji.
Koloryzujący balsam do ciała dzięki skoncentrowaniu rozświetlających pigmentów nadaje skórze natychmiast zdrową i naturalnie wyglądającą opaleniznę z bardzo leciutką złotawą poświatą. 

Co jest najfajniejsze w tym kosmetyku?
Fakt, że opalenizna zmywa się podczas wieczornej kąpieli. Ponadto balsam bardzo fajnie maskuje delikatne pajączki czy zasinienia na skórze.
Formuła produktu zawiera wyciąg z nasion słonecznika, który silnie dezaktywuje wolne rodniki zabezpieczając przed ich atakami młode komórki. Słonecznik dodatkowo chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni UVA i UVB. Specjalnie dobrana kompozycja koloryzująco- rozświetlających pigmentów, widocznie upiększają skórę całego ciała oraz zapewniają efekt optycznego wyszczuplenia nóg.

Skład INCI:

Sposób użycia: balsam rozprowadzić na umytej i wysuszonej skórze ciała. Zmywa się przy pierwszej kąpieli. Zalecane jest, aby jasne ubrania zakładać po całkowitym wchłonięciu produktu, aczkolwiek ja bym uważała z białymi kolorami. Jako podpowiedź powiem Wam jeszcze, że balsam świetnie rozprowadza się na skórze pędzlem typu kabuki. Świetnie sprawdził się w tej roli pędzel do brązera z Ecotools.


Chciałabyś kusić piękną i zmysłową skórą? 
Piękna i natychmiastowa opalenizna. Subtelne rozświetlenia. Skóra promienieje i kusi złocistymi refleksami. Kosmetyk wyjątkowo przyjemny i łatwy w użyciu. Przepiękny zapach – określiłabym nawet jako kompozycja żywcem wzięta z butli eleganckich perfum.

                                      po lewej goła skóra, po prawej z jedną warstwą kremu

Koloryzujący balsam do ciała ma pojemność 200 ml i jego sugerowana cena to 24,99 zł.
Został również przetestowany dermatologicznie. Można go spokojnie używać na co dzień lub w zależności od potrzeby....impreza, sesja zdjęciowa itp.

Fantastyczny kosmetyk, który sprawił mi niesamowitą niespodziankę i bardzo pozytywnie zaskoczył.