5/10/2016

Mieć usta jak Angelina - DermoFuture Hialuronowy wypełniacz ust

O pełnych ustach marzy wiele dziewczyn. Nawet nie musi to być rozmiar warg Angeliny Jolie, ale takie pełniejsze, na których ładniej wyglądają pomadki przydałyby się każdej z nas. Nie mówcie, że nigdy o tym nie pomyślałyście?
Wypełnianie ust kwasem hialuronowym jest już dosyć powszechnym zabiegiem i co najważniejsze bezpiecznym. Ale jeśli ktoś ma awersje do igieł będzie mu bardzo trudno przemóc się.

powiększanie ust bez zastrzyku

HYALURONIC LIP INJECTION jest to klinicznie potwierdzony wypełniacz ust!
Kwas hialuronowy jest substancją, która naturalnie występuje w organizmie człowieka. Dzięki niemu tkanki są odpowiednio nawilżone, a skóra utrzymywana jest w odpowiedniej sprężystości. Ta substancja jest kompatybilna z nasza skórą więc umożliwia swobodny przepływ tlenu czy substancji odżywczych.
Kwas hialuronowy nie zakłóca naturalnych funkcji skóry ani nie wywołuje reakcji alergicznej, czyli nie jest odrzucany przez układ immunologiczny.
Kwas stosowany przy powiększeniu ust uzyskuje się metodami laboratoryjnymi i nie różni się prawie niczym od występującego w ludzkim organizmie. Dzięki niemu poprawimy kształt i kontur warg, skorygujemy ich asymetrię czy powiększymy je, gdy są zbyt wąskie. Usta będą jędrne, nawilżone, a drobne zmarszczki wokół nich zostaną zniwelowane. 
 

HIALURONOWY WYPEŁNIACZ UST marki DermoFuture, jest alternatywą dla zabiegów inwazyjnych. Można go spokojnie stosować w zaciszu domowym. Dzięki swej zmikronizowanej strukturze i zawartości kwasu hialuronowego działa mechanicznie jak poduszka, podpora dla zapadniętej skóry. Powiększa usta i wypełnia wargi. Skóra dzięki zwiększonemu nawodnieniu staje się bardziej elastyczna i odporna na zaginanie.
SKŁAD:

Składniki aktywne hialuronowego wypełniacza ust to przede wszystkim:
  • Kwas hialuronowy – zwiększa nawodnienie w okolicy zmarszczki, dzięki czemu skóra staje się bardziej elastyczna i odporna na zaginanie
  • Kolagen - odpowiedzialny za elastyczność skóry, usta ujędrniają się i wypełniają, a także regenerują komórki.
  • Super Size Complex - usta nabierają koloru, ujędrniają się, pobudzone zostaje krążenie oraz wzmacnia działanie kolagenu i kwasu hialuronowego
SPOSÓB UŻYCIA:
Kilkukrotnie w ciągu dnia nakładaj preparat na skórę ust, po wchłonięciu możesz użyć ulubionej pomadki lub błyszczyka. Dla pogłębienia efektu używać wieczorem, przed snem. Po kilku minutach od pierwszego użycia usta są wypełnione i ujędrnione, nabierają kolorytu, a zmarszczki wokół nich zmniejszają się. Po 28 dniach stosowania usta stają się powiększone i wypełnione, a zmarszczki wokół nich znikają.


OPAKOWANIE I KONSYSTENCJA:
Hialuronowy wypełniacz znajduje się w miękkiej tubce o pojemności 12 ml. Ścięta końcówka w łatwy sposób dozuje odpowiednią ilość produktu.
Sam wypełniacz ma konsystencję lotionu i nałożony na usta wchłania się w przeciągu kilku minut.
Jego cena to około 20 złotych.

Badania kliniczne HIALURONOWEGO WYPEŁNIACZA UST potwierdzają wyraźnie większe usta i mniejsze zmarszczki, pierwszy efekt już po 5 minutach od zastosowania. Zaraz po aplikacji będziemy przez kilka minut odczuwać mrowienie skóry, ale nie powodujące dyskomfortu. Po 28 dniach stosowania usta stają się wypełnione i powiększone, a zmarszczki znikają. 
 
Pełne usta są sexi i odmładzają twarz. Ten zmysłowy efekt można osiągnąć w sposób bezinwazyjny, czyli bez użycie igieł. W zaciszu domowym aplikując hialuronowy wypełniacz osiągniemy efekt gładkich i pełniejszych ust. Zdjęcie na opakowaniu jest według mnie odrobinę nieadekwatne, ale efekt końcowy jest w pełni zadowalający. Wypełnienie i zniwelowanie zmarszczek mimicznych jest widoczne. Celowo czekałam 28 dni aby zobaczyć czy produkt rzeczywiście działa. Efekty myślę, że są widoczne.


 Dzień 1            Dzień 28
Zastosowana technologia pozwala nam uzyskać naturalny, a jednocześnie pełniejszy obraz naszych ust. Nie występują przy tym żadne podrażnienia. Wraz z wiekiem usta tracą swoją pierwotna objętość. Hialuronowy wypełniacz ust jest zdecydowanie produktem, który każdej z nas pomoże odrobinę odzyskać piękny wygląd. A nakładany jako baza pod pomadkę dodatkowo pogłębia efekt wypełnienia. Produkt jest przebadany dermatologicznie i posiada PH przyjazne dla skóry.
Ja jestem bardzo zadowolona z tych testów i bardzo Wam polecam ten produkt, który możecie nabyć w sklepie internetowym tenex24.pl lub w drogeriach Rossmann.
I tak między nami znalazłam nową miłość i alternatywę dla pomadki kolagenowej, którą do tej pory używałam jako bazę pod makijaż ust.