5/13/2016

Lancôme Trésor Midnight Rose EDP

Trésor Midnight Rose jest zapachem dla współczesnej kusicielki, niczym historia miłosna przepełniony jest urzekającą magią i delikatna zmysłowością.


Miłosna gra zainspirowana tętniącym życiem Paryżem łączy w sobie intensywnie słodką różę w otoczeniu czarnej porzeczki pląsającej wesoło pomiędzy akordami jaśminu, piwonii i różowego pieprzu.
Zapach idealny na chłodniejsze dni, ponieważ wtedy lepiej rozwija się na skórze i zalotnie przypomina o sobie przez wiele godzin.


Nuty głowy: malina, absolut czarnej porzeczki, czerwone owoce,
Nuty serca : absolut różany, jaśmin Sambac, piwonia, różowy pieprz,
Nuty bazy: olejek z cedru wirginijskiego, wanilia, piżmo 
 

Słodka róża sprawia, że Tresor Midnight Rose jest aromatem porywającym i radosnym.
Orzeźwiający zapach czarnej porzeczki, jaśminu, piwonii i intensywność czerwonych jagód nadają mu nowy wymiar świeżości. Nuty serca zrodziły się zaś z miłości od pierwszego wejrzenia pomiędzy intensywnym i głębokim olejkiem różanym a odważną, tryskającą życiem maliną.
Finalny akcent uwodzicielskiej gry, złożony z olejku cedrowego, wanilii i piżma otula nuty kwiatowe, tworząc uzależniającą i nowoczesną kompozycję. 

 
Tresor Midnight Rose wyraża figlarną kobiecość. Jest jedynym dodatkiem dla kobiety, która pragnie znajdować się w centrum uwagi.

Romantyczny flakon inspirowany Paryskim niebem, które po zmierzchu pokrywa się ciemnofioletowym woalem. Skrojony niczym drogocenny klejnot i ozdobiony satynową fioletową różą imitującą wspomniane wyżej paryskie niebo.
Tresor Midnight Rose - nowa doza paryskiego romansu...
Zapach należy do kategorii kwiatowo-drzewno-piżmowej. Pojawił się na rynku w 2011 roku. Jest tak uroczy, że aż szkoda go nie powąchać.


Wykorzystane źródło zdjęć: www.lancome.pl www.lancome-usa.com