4/19/2016

Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa EDP

Nowa Signiorina, orientalno-owocowa, odsłania przed nami swoje czarne, upojne oblicze.
Zapach elegancki i wyrazisty. Szykowny i odkrywający sekretne, niegrzeczne oblicze. Nawet najbardziej szykowna i elegancka dziewczyna skrywa swoją sekretną stronę, swoje tajemnicze oblicze.
Signorina Misteriosa to zapachem nieprzewidywalnej strony młodej i odważnej kobiety, która kieruje się w życiu własnymi zasadami i kodeksem postępowania.

Nuta głowy: jeżyna, neroli
Nuta serca: kwiat pomarańczy, tuberoza
Nuta bazy: mus z czarnej wanilii, paczula i bita śmietana


Ta owocowo – waniliowa kompozycja otwiera się świeżymi i odrobinę gorzkimi nutami jeżyny i neroli, delikatnie przeobrażając się w zmysłowy aromat tuberozy i kwiatu pomarańczy. Te dwa ostatnie składniki nadają orientalno – owocowy charakter. Pachnące akordy czarnej wanilii i paczuli stanowią idealne zakończenie tej kompozycji, dokładnie tak samo jak kropka nad „i”.
Ponieważ ta orientalna słodycz jest bardzo kobieca i dosyć słodka zapach wydaje mi się odpowiedni na randkę, kolację przy świecach czy po prostu na wieczorne wyjście.
Jak przystało na włoską markę Salvatore Ferragamo, flakon Signiorina Misteriosa jest małym dziełem sztuki, który łączy w sobie elegancję i prostotę czarnego flakonu wraz z romantyczną kokardą wieńczącą jego wygląd.
W podobnym stylu jest również cała kampania reklamowa, której kolorem przewodnim jest właśnie czerń, a modelka Grace Hartzel jest uosobieniem generacji młodej i nowoczesnej kobiety wyrażającej styl Salvatore Ferragamo.
Signorina Misteriosa pachnie intensywnie około 4 godzin, a na skórze delikatnie uwodzi jeszcze po 8-miu. Przynajmniej u mnie. Jest dostępna w sieci perfumerii Sephora.


Wykorzystane źródło: parfums.ferragamo.com