4/21/2016

DermoFututre – Pulsacyjny masażer do twarzy z głowicą wzbogaconą 24-karatowym złotem


Nowoczesne technologie i coraz lepiej dostępne przyrządy do masażu z zaciszu domowym dają nam możliwość jeszcze lepszego zadbania o swoją skórę lub nawet pomagają podtrzymać efekty zabiegów w gabinetach kosmetycznych.
Od dawna byłam zaciekawiona masażerem pulsacyjnym marki DermoFuture, ponieważ w chwili obecnej jestem bardzo nastawiona na pielęgnację mojej twarzy.
Czym jest masażer pulsacyjny?
Pulsacyjny masażer do twarzy z głowicą w 99,9% wzbogaconą 24-karatowym złotem, w kształcie litery T, ma szerokie zastosowanie odmładzające; głównie przeciwdziała starzeniu się skóry. Służy do stymulacji i masażu mięśni twarzy, wspomaga podtrzymanie owalu twarzy. Eliminuje zmarszczki wokół oczu, ust, podbródka, jak i szyi, poprawia kontur twarzy!
Naturalna struktura komórek ciała może być naruszona poprzez złe ciśnienie krwi, jak również starzenie się skóry, co jest głównym powodem jej opadania i zwiotczenia.

 Głowica pokryta 24-karatowym złotem uwalnia w czasie masażu czyste jony złota, które stymulują produkcję kolagenu w skórze, wygładzającego głębokie zmarszczki, oraz pobudzają mięśnie, ujędrniają i naprężają skórę. Podobnie jak fale jonów złota naturalnie występujące w organizmie, tak samo złote jony w urządzeniu działają na regulację i równowagę bioelektryczną, wspomagają metabolizm i regenerację komórek.

 


Stosowanie:
Regularny, codzienny 2-3-minutowy masaż zmniejsza zmarszczki wokół oczu, ust, czoła i brody, błyskawicznie zmienia kształt konturu twarzy!
Najbardziej zintensyfikowane działanie masażer wykazuje podczas używania rano i wieczorem.
6,5 tys. wibracji na minutę poprawia ukrwienie skóry.
Stosowany z serum wprowadza substancje aktywne w głąb skóry.Regularne użytkowanie sprawia, że:

 •     skóra jest zwarta i elastyczna,
 •     zmarszczki wygładzone,
 •     podnosi się owal twarzy,
 •     przyspiesza krążenie krwi,
 •     dotlenia skórę,
 •     zwiększa elastyczność skóry.
 


Masażer przychodzi do nas w kartonowym opakowaniu, wyłożonym gąbką, żeby nie uległ on uszkodzeniu. W komplecie nie znajdziemy baterii tylko instrukcję obsługi urządzenia.
Minusem (dla mnie) jest to, że po włożeniu baterii, zdarza się, że aparat nie załącza się od razu tylko trzeba nim wstrząsnąć, a przekręcając pokrętło, żeby go włączyć, wykręcamy końcówkę zabezpieczającą baterię. Mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi. Trochę to skomplikowane, ale dla mnie jest to pewien dyskomfort.
Bardzo brakuje mi bardzo informacji na temat w jaki sposób masować zmarszczki, żeby jeszcze lepieje wykorzystać potencjał masażera. Wzdłuż, wszerz..... cokolwiek. Nie jestem kosmetyką z wykształcenia, więc mam prawo tego nie wiedzieć.

Teraz przyjemniejsza część – zalety i efekty, po prawie 4 tygodniach użytkowania:
 • znaczne wygładzenie lwiej zmarszczki między brwiami,
 • złagodzenie rysów twarzy
 • delikatne wygładzenie skóry pod oczami,
 • dzięki masowaniu mięśni i wypełniaczowi, który obecnie testuję poprawia się stopniowo kontur ust, 
 • i co uważam za największy plus - wygładzenie zmarszczek na policzkach, tych które tworzą się przy uśmiechu. Dawniej zawsze gromadził mi się w nich fluid, a teraz nawet po kilku godzinach noszenia makijażu nic się nie zbiera.u góry przed kuracją, na dole po niecałych 4 tygodniach


Podsumowując cieszę się, że miałam możliwość przetestowania takiego urządzenia. Będę go w dalszym ciągu używać licząc po cichu na jeszcze lepsze efekty. Markę DermoFuture obdarzam dużym zaufaniem ponieważ mam już kilka ulubionych kosmetyków, które bardzo mojej cerze pomogły. Cieszę się, że dzięki masażerowi mogą być jeszcze bardziej efektywne i w jeszcze większym stopniu pielęgnują moją twarz.
Masażer możecie kupić w sklepie tenex24.pl