3/22/2016

Pantene Pro-V Expert Collection Hydra Intensify Moisture Lock - maska intensywnie nawilżająca

Maska Intensywnie Nawilżająca – posiada w swoim składzie unikalne połączenie składników odżywczych ( między innymi trzech nawilżających aminokwasów), które zamykają wilgoć wewnątrz włosów i nadają im długotrwałą aksamitną miękkość. Bogata formuła nawilżająca jest jednocześnie bardzo lekka i nadaje włosom piękny blask, aksamitną gładkość nie obciążając pasm.
Przeznaczona jest dla włosów suchych, falowanych lub puszących się.Zalety stosowania:
  •  intensywne nawilżenie dla suchych włosów,
  •  zapewnia nawilżenie i rewitalizację chronicznie przesuszonych włosów,
  •  zamyka wilgoć wewnątrz włosa,
  •  nadaje
  •  zaleca się stosowanie w komplecie z szamponem i odżywką.
 SPOSÓB UŻYCIA: Maskę należy aplikować na czyste i wilgotne włosy 1-2 razy w tygodniu. Na całą długość włosów od korzenia aż po końce. Pozostawić na włosach na 3 minuty po czy dokładnie spłukać.
SKŁAD INCI:
Moja przygoda z marka Pantene cały czas trawa. Praktycznie z aplikacji na aplikację coraz bardziej lubię całą serię Hydra Intensify i przekonuję się do produktów coraz bardziej. Po szamponie i masce, które opisywałam Wam wcześniej, jestem zachwycona maską intensywnie nawilżającą do włosów. Do tej pory moje doświadczenia z maskami były bardziej na zasadzie hate niż love.

Maska ma gęstą, budyniową konsystencją, nie spływa z włosów i delikatnie, kwiatowo pachnie.
Rewelacyjnie nawilża włosy i zamyka ich łuskę po farbowaniu, co bardzo i pozytywnie mnie zaskoczyło. Rzadko, który kosmetyk dobrze sobie z tym sobie radzi.  Dodaje witalności i nawilżenia. Absolutnie nie obciąża włosów. Po aplikacji są one miękkie i bez problemu poddają się dalszej stylizacji. Co jeszcze mogę zaliczyć do plusów to fakt, że moje włosy przestały się puszyć nawet jak na dworze kropi drobny deszczyk.

Moja przygoda z marką Pantene jest zaskakująca i bardzo udana.