3/25/2016

Lancôme Trésor Midnight Rose Elixir D’Orient EDP


Dzisiejszy post jest o perełce, którą wypatrzyłam w zakamarkach internetu. Ponieważ bardzo lubię Trésor Midnight Rose, mojej uwadze nie mogła umknąć troszkę inna wersja tego zapachu.
Trésor Midnight Rose Elixir D’Orient jest kompozycją orientalno -kwiatową. Jest to flanker zapachu Trésor Midnight Rose wydanego w roku 2011.
Trésor Midnight Rose Elixir D’Orient jest aromatem niezwykle radosnym i słodko urzekającym. Wibrujące płatki róży wraz z malinowymi tonami, drzewnym aromatem i soczystą wanilią tworzą niezwykle kobiecą kompozycję.
Nutami głowy są różowy pieprz, czarna porzeczka, malina;
Nutami serca są róża Damascena, jaśmin Sambac, piwonia;
Nutami bazy są paczula, drzewo cedrowe, agar (oud), wanilia.


Połączenie świeżych kwiatów kuszącej róży, delikatnego jaśminu i peonii z nutami zmysłowymi i egzotycznymi okazało się być połączeniem nader nowoczesnym i urzekającym wszystkie fanki aromatów różanych i orientalnych drzew. Natomiast ciepła wanilia, paczula, drzewo cedrowe i oud nadają mu iście orientalny akcent.
Zapach romantyczny i optymistyczny, zmysłowy i tajemniczy.
Dla kobiety wyrafinowanej i pewnej siebie.
Kobiecość, szyk, ciepło, pociągający urok i to wszystko w jednej butelce.
Lancôme Trésor Midnight Rose Elixir D'Orient występuje w pojemności 75 ml. I jedyny smutek polega na tym, że był on w wyłącznej sprzedaży w sieci sklepów Selfridges. Niestety, niedostępnej w Polsce.
Tak bardzo chciałbym go powąchać. Mieć swojej kolekcji.
Może kiedyś to marzenie mi się spełni.

Wykorzystane źródło: www.lancome.com