1/27/2016

Vichy Traitement Deodorant Anti-Transpirant 48h

Ten dezodorant jest już kultowym kosmetykiem w blogosferze, także przyszedł taki dzień kiedy i ja postanowiłam wypróbować to cudo, które ma przeciwdziałać nadmiernemu poceniu się i dawać 48-godzinną skuteczność.

najlepszy dezodorant w kulceWedług producenta dezodorant zapewni nam długotrwałą skuteczność antyperspirantu. Jest on przeznaczony dla osób borykających się z problemem nadmiernej potliwości.
Składniki aktywne antyperspirantu – mikronizowane sole aluminium, działające bezpośrednio na ujścia gruczołów potowych. Przeciwdziałają nadmiernemu poceniu oraz brzydkiemu zapachowi oraz gwarantują ochronę nawet do 48 godzin. 


Skład:


Antyperspirant jest hipoalergiczny. Zawiera Wodę Termalną z Vichy.
Dezodorant zapewnia świeżość i miękkość skóry. Nie pozostawia białych plam na ubraniach.
Produkowany według ścisłych norm przemysłu farmaceutycznego. Testowany przez dermatologów. Nie zawiera alkoholu.Zapewnia uczucie komfortu i pozostawia skórę świeżą i elastyczną przez 48 godzin.
Dezodorant daje świeżość i miękkość skórze bez białych śladów lub uczucia dyskomfortu.
Po zastosowaniu na skórze pozostawia lekką, pudrową warstwę bez uczucia lepkości.
Antyperspirant w kulce stosować codziennie na czyste, suche pachy.
Sama kulka działa bez zarzutu, nie zacina się, a nakrętka bardzo dobrze zabezpiecza produkt przed ewentualnym wylaniem się.
Moje wrażenia odnośnie produktu są mieszane. Zdecydowanie działa. Został przetestowany w warunkach wymagających sporo ruchu, aczkolwiek ciekawa jeszcze jestem jak zachowa się podczas upałów.
Jego działanie jest bardzo dobre i skuteczne. Pachy są suche w ciągu dnia, a i na ubraniach nie pozostaje ślad po takim bohaterze. Tyle plusów.
Jeśli chodzi o minusy to mam trzy i to całkiem poważne jak dla mnie:
 • zaraz po aplikacji następuje uczucie lepkości więc trzeba dłuższą chwilę poczekać, aż produkt całkowicie się wchłonie – a to już jest jakiś dyskomfort,
 • zapach – typu unisex (którego szczerze nie znoszę) – drażni mnie niesamowicie, nawet w ciągu dnia daje o sobie znać lekką mgiełką aromatu,
 • cena – standardowa około 40 zł to jest jakieś nieporozumienie.

  Między książki wsadzam również bajkę o 48-godzinnej ochronie, ponieważ nie mieści się to w słowniku moich pojęć odnośnie higieny osobistej, żeby się zmusić do takiego testu.
  Stosowany codziennie muszę przyznać, że jest dosyć wydajny. Aplikator w formie kulki dozuje zawsze odpowiednią ilość dezodorantu. Nie zauważyłam również żadnych podrażnień ani problemów ze skórą.
  Generalnie produkt jest bardzo dobry. Zdecydowanie odróżnia się swoim działaniem od zwykłych dezodorantów drogeryjnych.
  Pewnie jeszcze kiedyś do niego wrócę pod warunkiem, że trafie na fajna promocję cenową.