10/25/2015

Sephora - 01 Incolore/Clear uniwersalna, bezbarwna konturówka do ust


Jakiś czas temu opisywałam Wam pomadkę pielęgnacyjną Avonu, która bardzo dobrze się sprawuje i dba o kondycje moich ust. Odwiedzając Sephorę znalazłam fajny produkt, który mnie ogromnie zaciekawił, bo jeszcze nie miałam styczności z taką formą. Jest to uniwersalny ołówek do ust.


bezbarwna konturówka do ustNa czym polega jej uniwersalność? Na tym, że nie ma koloru.
Jest transparentny, dlatego pasuje do każdego odcienia pomadki czy błyszczyka.
Doskonale utrwala wszelkie produkty kolorowe do ust dzięki temu, że jest wodoodporny, gdyż uniemożliwia rozmazywanie się makijażu przez kilka godzin.
Kredka zawsze jest zabezpieczona folią, także mamy gwarancję, że jesteśmy pierwszymi użytkownikami produktu.SPOSÓB UŻYCIA:
Uniwersalną konturówką obrysować usta począwszy od środka ust i kierując się ku kącikom zewnętrznym. Następnie nałożyć kolorowy kosmetyk.
SKŁAD:


Kwas hialuronowy jak i oleje zawarte w składzie sprawiają, że usta obrysowane konturówką wypełniają się, drobne linie i załamania w skórze stają się mniej widoczne.

Usta są pełniejsze i wszystkie kolorowe kosmetyki nałożone na nie wyglądają gładko i ładnie.
Uważam, że wiele kosmetyków marki Sephora jest jeszcze niedocenionych, a Was zachęcam do obejrzenia oferty. Może znajdziecie jakiś nowy kosmetyk, który i Was zachwyci.
Pojemność 1,2 g kosztuje 35 zł.