8/05/2015

Marc Jacobs Highliner 44 Th(ink)


„Według mnie makijaż jest dodatkiem, jak buty czy torebka. To luksus, któremu kobiety uwielbiają ulegać i który podkreśla ich piękno.”
Marc Jacobs
Słynny kreator mody Marc Jacobs zaprezentował swoją pierwszą kolekcję w 1986 roku, gdy był jeszcze studentem Parsons The New School for Design w Nowym Jorku.
Inspirował kobiety, aby łamały ograniczenia i tworzyły swój własny styl. Jego połączenia nadruków, motywów, kolorów i form stawały się natychmiastową sensacją.
Od tego czasu Marc Jacobs otworzył wiele butików na całym świecie i zdobył kilkanaście najbardziej prestiżowych nagród świata mody. Ponieważ jako osoba kreatywna potrzebuje cały czas nowych wyzwań postanowił stworzyć kolekcję produktów do makijażu.
„Stworzenie gamy produktów do makijażu stało się doskonałą okazją do zainspirowania i zachęcenia innych, aby wyrazili swoją osobowość” Marc Jacobs
Jednym z flagowych produktów tej linii są kredki do oczu Highliner.


najtrwalsze kredki do oczu


Żelowe kredki mają bardzo bogatą gamę kolorystyczną, posiadają intensywne odcienie i są wodoodporne. Długotrwała formuła nie rozmazuje się po wyschnięciu. Dzięki zastosowaniu bogatych pigmentów zapewnia intensywny kolor oraz niezwykle delikatną, bezproblemową i precyzyjną aplikację.

Kremowa tekstura pozwala również na łatwe rozcieranie koloru na powiece, ale trzeba pracować szybko, bo kredka chwilę po aplikacji zastyga.
Długotrwała. Nie rozmazuje się ani nie transferuje na powiekę. Kolory nie blakną w ciągu dnia. Wbudowana temperówka pozwala, aby kredka miała zawsze ostrą końcówkę. Natomiast regulacja znajdująca się na końcu kredki pozwoli wysunąć sztyft na odpowiednią długość nadającą się do malowania.
Zawarte w składzie witamina E i ekstrakt z z dzikiej róży dbają o gładkość, miękkość oraz chronią naszą skórę na powiekach.

SPOSÓB UŻYCIA:
  • jeśli rozcieramy kredkę na powiece, musimy to robić bardzo szybko, bo po około 15 sekundach od aplikacji produkt zastyga,
  • kolor namalowanej kreski można łatwo podbić aplikując na nią cień,
  • najjaśniejsze kolory można z powodzeniem używać w wewnętrznych kącikach jako rozświetlenie.


Produkty Marc Jacobs znajdziemy w Sephorze . Kredki kosztują 95 zł, a do wyboru mamy 15 kolorów.

Długo zastanawiałam się nad zakupem mojej kredki. Z racji czasu nie żałuję, żadnej wydanej na nią złotówki. Jako posiadaczka przetłuszczających się powiek mam odwieczny problem z tym, żeby produkt tam zaaplikowany trzymał się jak najdłużej. Th(ink) przeszedł najbardziej ekstremalny test jakiemu mógł zostać poddany tego lata. Nałożony na powieki, bez zastosowania bazy przetrwał ponad 8 godzin. Inne produkty jak cienie czy tusz do rzęs zaczęły pomalutku spływać powiek, a kredka dumnie prezentowała swoje nienaruszone oblicze. Pewnie jeszcze skuszę się na inne kolory, bo jest w czym wybierać. Oto niektóre z nich:
Uwielbiam produkty Marca Jacobsa! I cieszę się, że są dostępne w Polsce.

Znacie produkty z linii Marc Jacobs Beauty?