6/05/2015

Garnier Płyn Micelarny 3 w 1 - najlepszy kosmetyk do demakijażu

Demakijaż jest niezmiernie ważny, a płyn micelarny Garnier jest na chwilę obecną jedynym kosmetykiem tego typu, do którego stale powracam. Jest to chyba najlepszy płyn micelarny do demakijażu jaki miałam okazję używać. Przez ostatnich kilka lat przetestowałam sobie wiele marek jak Ziaja, L'Oreal, Bioderma White Objective, AA ale to dopiero płyn marki Garnier skradł moje serce. W chwili obecnej straciłam już rachubę czy mam w łazience 3 czy 4 opakowanie.

najlepszy kosmetyk do demakijażu

Płyn micelarny 3 w 1 to najprostszy sposób, aby skutecznie usunąć makijaż oraz oczyścić i ukoić całą skórę (twarz, oczy, usta). Nie jest kosmetykiem problematycznym w użyciu ponieważ nie wymaga spłukiwania.
Jest to inteligentny produkt oczyszczający, w którym została zastosowana technologia miceli. Nie trzeba trzeć skóry, aby pozbyć się zanieczyszczeń i makijażu - micele wiążą je niczym magnes. Efektem jest idealnie czysta skóra bez pocierania.
Odpowiedni do wszystkich typów skóry, także do cery wrażliwej. 
 

Zamknięcie opakowania jest bardzo solidne. Trzeba odrobinę siły, żeby otworzyć butelkę, co daje nam gwarancję, że produkt nie rozleje się wrzucony na przykład do torby podróżnej.

Płyn Micelarny 3w1 dostępny jest w opakowaniu o dużej pojemności 400 ml, które wystarczy na około 200 zastosowań na waciku. 
 

Naturalne składniki pozyskiwane są dzięki metodom, które pozwalają zachować ich jakość i czystość. Testowany dermatologicznie i okulistycznie. Produkt nie zawiera żadnych środków barwiących czy też zapachowych.

Jak dla mnie jest to zdecydowanie najlepszy produkt do demakijażu jaki miałam okazję używać. Dotychczas żadna marka nie sprawiła, żebym chciała kupić ponownie ten sam płyn micelarny. Jeśli chodzi o demakijaż nasączony nim wacik przyłożony do powieki po kilkunastu sekundach rozpuszcza makijaż. Używając tego produktu jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się mieć efekt pandy pod oczami na drugi dzień po przebudzeniu. W przypadku innych płynów taka sytuacja miała miejsce kilka razy, co ewidentnie wskazywało, że nie radziły sobie z usuwaniem tuszu do rzęs.

Jeśli chodzi o podrażnienie – ja nie zauważyłam u siebie żadnych oznak. Z rozmów przeprowadzonych ze znajomymi dziewczynami okazało się, że jeśli któraś ma bardzo wrażliwe oczy lub nosi soczewki kontaktowe - płyn powoduje szczypanie lub pieczenie. Także przed zakupem należy wziąć to pod uwagę.

Butelka 400 ml kosztuje około 18-20 zł w zależności od drogerii. Ja natomiast polecam na polowanie na promocje, bo wtedy można go kupić w granicach 12 zł.

Mój „święty Gral” otrzymuje 5/5!!! i nie zanosi się na żadne zmiany jeśli chodzi o produkty do demakijażu.


Znacie płyn micelarny Garnier?
Jakie produkty z tej kategorii są Waszymi ulubionymi?