5/22/2015

Pożądanie ma na imię Tentation od Eisenberg Paris

Ojcem sukcesu i całej linii L'Atr Du Parfum jest José Eisenberg. Zakochany w pięknie, architekt/wizjoner zmysłowości i swojego własnego wszechświata: piękna, emocji, swojego bytu. Przyświecały mu 3 fundamentalne zasady: tworzenie, działanie i determinacja, które zostały skondensowane do motta, które wyznawał (I dare). W wolnym tłumaczeniu „ośmielam się”.

uwodzicielski zapach waniliowo drzewny  perfumy Eisenberg,Tentation.....jest to zapach zaskakujący. Z jednej strony delikatny i harmonijny, z drugiej zaś niesamowicie sensualny i zmysłowy...rzekłabym wręcz, że erotyczny.

Kompozycja zapachowa Tentation to połączenie ze sobą nut:

Nuty Głowy
Bergamot Pink Pepper Black Currant Cypress Bergamotka , Różowy pieprz, Czarna porzeczka, Cyprys
Nuty Serca
Jasmine Rose Violet Sea water Jaśmin, Róża, Fiołek, Morska Woda
Nuty Bazy
Musk Sandalwood Patchouli Tonka Bean Vanille Białe Piżmo, Drzewo sandałowe, Paczula, Fasola Tonka, Wanilia


Jego głową jest owocowa nuta Czarnej Porzeczki i Bergamotki wtopiona w Akord Morza zmysłowo otulający kwiatową nutę Jaśminu i Fiołka mieszających się z uwodzicielskim aromatem Białego Piżma, Tonkowca i Wanilii.

Co jest najbardziej zaskakujące, na mojej skórze całkiem inaczej rozwijają się poszczególne elementy tej niesamowitej kompozycji. Najwyraźniej wyczuwalna jest wanilia. Ale nie ta słodka i dusząca, ale jej drugie oblicze ciepłe, otulające i zmysłowe. Kolejnymi nutami, które wyczuwam jest drewno - mokre, aromatyczne leciutko spokrewnione z tytoniem. Gdzieś w oddali daje leciutko znać o sobie paczula i fasola tonka. Na samym końcu ledwo wyczuwalne znajdują się czarna porzeczka, fiołek i reszta kwiatów.

Jest to przepiękny, choć kapryśny zapach. Raz trzyma się na skórze 8 godzin lub więcej, innym razem po 3 godzinach jest już wspomnieniem. Ale i tak go uwielbiam.perfumy eisenberg  

perfumy eisenberg

perfumy eisenbergSam flakon jest minimalistyczny, z grubego szkła bardziej szlachetny niż kryształ i równie wytworny jak emocje, które wzbudza zapach. Daje poczucie luksusu i elegancji.Na uwagę zasługują również grafiki na opakowaniach perfum. Stworzone przy współpracy José Eisenberga z Juarezem Machado. Twórcą, który był kluczowa postacią figuratywizmu. Wielbicielem kobiecego piękna , ilustracji i teatralnej scenografii. Malarz doskonale oddał emocje, które zostały odzwierciedlone w zapachach.

SZTUKA i ZAPACHY zostały połączone w jednej koncepcji odważnej, rewolucyjnej, wyrażającej istotę życia, zmysłowości, luksusu oraz piękna.

Tenation został wprowadzony do sprzedaży w 2010 roku.
Wszystkie zapachy Eisenberg dostępne są w Perfumeriach Sephora. Występują tylko w wariancie EDP w pojemnościach 30 ml, 50 ml i 100 ml.

Macie może swoich ulubieńców
wśród zapachów marki Eisenberg?

Wykorzystane źródła: avanti24.pl/moda/1,103881,14821609,Perfumy_Eisenberg.html, www.eisenberg.paris, www.fragrantica.com/