6/30/2024

L'Oreal Revitalift Clinical całoroczna pielęgnacja skóry z witaminą C

Ponieważ od wielu lat walczę z przebarwieniami, bardzo cieszą mnie wszystkie nowości kosmetyczne, które pomagają pielęgnować skórę i minimalizować tę niedogodność. Wiele osób nadal boi się używać latem kosmetyki z witaminą C, a tu marka L'Oreal udowadnia, że te obawy są bezpodstawne. Nie tylko filtry SPF, ale i kosmetyki z witaminą C można spokojnie i bezpiecznie używać cały rok. 

L'Oreal Revitalift Clinical

L'OREAL PARIS REVITALIFT CLINICAL

Serum do twarzy z 12% czystej witaminy C, witaminą E i kwasem salicylowym

Jako krok pierwszy pielęgnacji mamy serum ze składnikami aktywnymi w postaci witaminy C, witaminy E i kwasu salicylowego. Te 3 składniki skutecznie eliminują pierwsze oznaki starzenia się skóry, czyli drobne zmarszczki, niejednolity koloryt oraz rozszerzone pory. Regularne stosowanie pozwoli już po miesiącu ujrzeć 2x bardziej rozświetloną skórę i 3x gładszą.  Co poparte jest badaniami klinicznymi.

L'OREAL PARIS REVITALIFT CLINICAL Serum do twarzy z 12% czystej witaminy C, witaminą E i kwasem salicylowym


L'OREAL PARIS REVITALIFT CLINICAL

Rozświetlający UV fluid SPF50+ z witaminą C

Jeśli już zadbaliśmy o skórę, pora na kolejny krok czyli ochronę. Leciutka formuła w postaci mleczka świetnie rozkłada się na skórze i po chwili zastyga. Oprócz działania przeciwstarzeniowego zapewnia również bardzo wysoką ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB. 

Technologia NETLOCK sprawia, że po nałożeniu na skórze tworzy się cieniutka, jednolita oraz wytrzymała warstwa ochronna. A po miesiącu regularnego używania widać znacznie rozjaśnione przebarwienia. 

L'OREAL PARIS REVITALIFT CLINICAL Rozświetlający UV fluid SPF50+ z witaminą C


Seria L'OREAL PARIS REVITALIFT CLINICAL to idealne połączenie filtrów SPF50 z witaminą C. Chroni skórę, działa przeciwstarzeniowo, redukuje przebarwienia i idealnie nadaje się pod makijaż. Ja jestem zachwycona, tym bardziej, że filtr już znam i miałam okazję go używać. 

Sama witamina C jest silnym antyoksydantem, pomaga chronić skórę przed promieniami UV i wolnymi rodnikami. I naprawdę warto ją używać latem, ponieważ nie jest to składnik fotouczulający. A przy użyciu filtrów z wysokim SPF, skóra jest naprawdę doskonale chroniona.


/Reklama/  #skincare #revitaliftclinical @lorealparis