5/06/2024

The Saltworks Company - perfumy, które opowiedzą Twoją historię

Jak wiecie uwielbiam perfumy i od dłuższego czas przedstawiam Wam cudowny świat zapachów. Jest tyle wspaniałych marek, że aż nie sposób znać je wszystkie. Bardzo ucieszyła mnie wiadomość od The Saltworks Company - marki, która jak się okazało działa już ponad 10 lat, tworząc zapachy rzemieślnicze w małej manufakturze Ramsgate w Kent.

The Saltworks Company


Jakość, zrównoważony rozwój i ręczne wykonanie - to są podstawowe atuty. Kolejnym jest również fakt, że perfumy tworzone są na zamówienie, aby zapewnić minimalne odpady i maksymalną satysfakcję z zapachu.

The Saltworks Company - zapach, który opowie Twoją historię

Do testów i zapoznania się z marką otrzymałam DISCOVERY SET, który zawiera 10 próbek perfum dedykowanych dla kobiet: 

  • Ko Meme - słodki, owocowy, kwiatowy
  • Tabac Soleil - drzewny, słodki, pikantny
  • Brown Sugar - słodki i owocowy
  • Rose Boheme - kwiatowy
  • Oud Bazaar - ciepły, drzewny, skórzany
  • Lady Marmalade - owocowy, słodki, roślinny
  • Lovestory - świeży, owocowy, roślinny
  • Oud Harmony - ciepły i drzewny
  • Midnight Orchid - owocowy i roślinny
  • L'Orangerie - świeży i owocowy

The Saltworks Company brytyjskie perfumy niszowe


Każdy rodzaj perfum można zakupić w kilku pojemnościach: butelka podróżna 10 ml, perfumy o pojemności 100 ml, próbka 2 ml. Jak na dzisiejsze warunki to jest naprawdę fantastyczne rozwiązanie.

W moim zestawie znalazła się również książeczka, która szczegółowo opowiada o każdym z zapachów. A przechodząc do perfum, już po pierwszej apliakcji widać jakość użytych olejków do stworzenia danej kompozycji. Muszę w tym momencie dodać, że najwyższej jakości składniki perfum są pozyskiwane z Grasse we Francji. Kultowego miejsca, w którym zaopatrują się w drogocenne oleje i ekstrakty najwięksi producenci perfum.

The Saltworks Company używa wyłącznie naturalnych wosków roślinnych i bazowych składników do wszystkich swoich produktów. 

The Saltworks Company brytyjskie perfumy niszowe stężenie 25%


Każdy poszczególny zapach to połączenie od 10 do 50 różnych składników perfum, wszystkie pozyskiwane w sposób zrównoważony i starannie wyselekcjonowane.

The Saltworks Company to rzemieślnicza praca, która zachwyci zmysły i najbardziej wybredne nosy.

Już od pierwszej aplikacji widać gęste i esencjonalne oleje eteryczne. Dlatego też nie polecam testowania tych perfum na jasnych ubraniach. Perfumy ładnie układają się na skórze i trwają niezmiennie ponad 8 godzin, co jest naprawdę świetnym wynikiem.

A skąd taka świetna trwałość? We flakonach perfum znajduje się aż 25% stężenie perfum. 

długotrwałe perfumy niszowe saltworks

Perfumiarze The Saltworks Company tworzą kuszące kreacje pełne emocji, charakteru i osobowości, wykorzystując wysokie stężenie naturalnych składników połączonych z niesamowitą paletą najwyższej jakości olejków zapachowych. Zachowując głęboki szacunek dla historii perfumiarstwa, w tworzeniu zapachów często inspirują się nowymi doświadczeniami, które odnoszą się do współczesności. To rzemiosło to jak komponowanie utworu muzycznego, dzieląc się tą samą mową, łączy "nuty głowy", "nuty serca" i "nuty bazy", aby uzupełnić cudowną symfonię.

I właśnie ta piękna symfonia rozkochała moje uczucia w kompozycji Tabac Soleil, która ma w sobie wszystko to, co uwielbiam w perfumach. Słodka tabaka, spora dawka wędzonego tytoniu, została złamana delikatnymi cytrusami. Przepiękna i niesamowicie kobieca kompozycja już jest na mojej liście zakupowej.

Nie zrozumcie mnie źle, ponieważ wszystkie przesłane próbki mają w sobie magię. Ja osobiście mam już moje ukochane nuty, które zawsze wzbudzają we mnie przyspieszone bicie serca i to właśnie Tabac Soleil taką magią zadziałał.

The Saltworks Company discovery set


Podsumowując, naprawdę warto zajrzeć na stronę saltworks.pl i zapoznać się z dorobkiem The Saltworks Company. 

Jeśli poszukujecie trwałych i pięknych kompozycji perfumowych to trafiliście w odpowiednie miejsce.

DISCVERY SET to koszt 179 zł. Dzięki niemu mamy możliwość poznać aż 10 różnych rodzajów perfum z portfolio marki. Dodatkowo oprócz pięknie zapakowanej zawartości otrzymujemy kupon rabatowy o wartości 149 zł na wybrany pełnowymiarowy flakonik perfum. Niezły deal!


#przesyłka PR