2/11/2024

Jak pielęgnować skórę podczas zimowych chłodów?

Przyznaję się od razu, że często zapominam o pielęgnacji ciała. O ile o twarz dbam regularnie, to o resztę niekoniecznie. Chyba, że trafią w moje ręce nowe produkty, które wzbudzają ciekawość. Markę Mixa znam już od jakiegoś czasu i uważam, że mają naprawdę świetne kremy nawilżające, jak choćby Mixa Hyalurogel Rich - Bogaty krem intensywnie nawilżający!
Ponieważ z ostatnim boxem Pure Beauty trafił do mnie również box niespodzianka, to już pokazuję Wam co znalazło się w środku.

Pure Beauty MIXA


 MIXA SENSITIVE SKIN EXPERT CERAMIDE PROTECT MULTIFUNKCYJNY KREM ODBUDOWUJĄCY

Multifunkcyjny krem odbudowujący, to kosmetyk idealny do pielęgnacji ciała i rąk, ale dodatkowo można go również używać do twarzy. Formuła kosmetyku opiera się na 10% kompleksie składników odżywczych: ceramidów, skwalanu i gliceryny. Jego zadaniem jest intensywne nawilżenie skóry i wspieranie jej bariery ochronnej. Krem nadaje się dla każdego rodzaju skóry, w tym nawet bardzo suchej i wrażliwej. Kosmetyk ma świetną konsystencję, która świetnie się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Idealnie sprawdzi się w sezonie zimowym, który negatywnie wpływa na kondycję skóry. Kosmetyk ma pojemność 400 ml i kosztuje 59,99 zł.


MIXA SENSITIVE SKIN EXPERT CERAMIDE PROTECT MULTIFUNKCYJNY KREM ODBUDOWUJĄCY

  MIXA SENSITIVE SKIN EXPERT UREA CICA REPAIR+ MULTIFUNKCYJNY KREM

Kolejny kosmetyk pochodzi z serii Urea Cica Repair+, która zapewnia intensywną regenerację  i ochronę suchej i szorstkiej skóry. W składzie znajdziemy między innymi mocznik i niacynamid, które pomagają zniwelować szorstkość i łuszczenie się skóry. Komfortowa konsystencja świetnie rozkłada się na skórze i pomimo dosyć bogatej konsystencji dosyć dobrze wchłania się w skórę. Podobnie jak krem multifunkcyjny Ceramide Protect nadaje się zarówno do ciała i dłoni, jak i do twarzy. Kosmetyk ma piękny i delikatny zapach, który kojarzy mi się z kosmetykami marki Mixa. Multifunkcyjny krem ma pojemność 400 ml i kosztuje 59,99 zł.

MIXA SENSITIVE SKIN EXPERT CERAMIDE PROTECT BALSAM DO CIAŁA

 MIXA SENSITIVE SKIN EXPERT CERAMIDE PROTECT BALSAM DO CIAŁA

Balsam wspiera barierę ochronną skóry i jest odpowiedni nawet do skóry . Jego formuła oparta jest na 6% kompleksie składników aktywnych: ceramidów, lipidów i gliceryny. Dzięki swojej formuła zapewnia 24-godzinne nawilżenie i ochronę przed suchością oraz wsparcie bariery ochronnej skóry. Miła i lekka konsystencja, świetnia rozkłada się na skórze i wchłania w nią. Balsam nie pozostawia żadnej tłustej warstwy. Całość prezentuje się naprawdę nieźle. Balsam ma pojemność 400 ml i kosztuje 49,99 zł.


MIXA SENITIVE SKIN EXPERT CERAMIDE PROTECT KREM DO RĄK

Świetny kosmetyk dla bardzo suchej i wrażliwej skóry dłoni. Łagodzi, chroni i nawilżą nawet 48 godzin. Bogata i odżywcza formuła sprawia, że skóra szybko jest ukojona i odżywiona. W składzie kremy znajdziemy  między innymi ceramidy i glicerynę. Krem wspiera również barierę ochronną skóry i zabezpiecza ją przed szkodliwym działaniem  czynników zewnętrznych. Wygodna tubka ma pojemność  100 ml i kosztuje 24,99 zł.

Mocznik zawarty w produktach Mixa Urea Cica Repair+ to idealny składnik do pielęgnacji skóry przesuszonej i wrażliwej.  Ponieważ Mixa ma bardzo duże doświadczenie w pielęgnacji skóry wrażliwej, sądzę, że te kosmetyki znajdą  grono wiernych i zadowolonych fanek.

*Współpraca reklamowa #mixa #skincare #mixabodyjar #ceramideprotect #ureacicarepair @mixa_polska