8/28/2023

CREED Love In White For Summer EDP

Marka Creed uchodzi za jedną z najbardziej prestiżowych marek perfumeryjnych. Zatem jak sami widzicie w testach perfum musiało się znaleźć cudeńko, które docenią fanki delikatnych kompozycji zapachowych, eterycznych wręcz.

CREED Love In White For Summer

Love in White for Summer marki Creed to kwiatowe perfumy dla kobiet. Love in White for Summer został wydany w 2018 roku. 

Nuty głowy: Jabłko, Żurawina, czerwone owoce jagodowe, Brzoskwinia, 

Nuty serca: Ryż, Toskański irys, Cedr Virginia, Frezja, Jaśmin, 

Nuty bazy: Drzewo cedrowe.


Czerpiący inspirację z bestsellerowych perfum dla kobiet Love In White marki House of Creed, Love In White For Summer to marzycielski, świeży kwiatowy zapach, który kryje w sobie gorące noce na Lazurowym Wybrzeżu i poszukiwanie wiecznego lata. Zapach ten przenosi użytkowników do francuskiej rzeki Rivera, gdzie królują eleganckie białe dodatki, rześkie fale i długie wakacyjne ucieczki. Podobnie jak błyszczące odcienie odbicia oceanu, irys i cedr błyszczą w sercu tego spokojnego zapachu.


Nuta wybijająca się w perfumach i dominująca przez cały czas ich trwania, to piękny i świetlisty irys. Czysty i majestatyczny, bez grama chrakterystycznej pudrowości. Cała komppozycja kojarzy mi się z czystością i świeżością. Jednak Love in White for Summer to zupełnie inna kategoria względem zapachów, które ostatnio Wam opisywałam. W tych perfumach występuje taki przestrzenny odiór, który naprawdę zachwyca i dodaje takiej intrygującej nutki.

W trakcie noszenia tych perfum na skórze zaczyna pojawiać się odrobina owocowej słodyczy, ale jest na lekka i podkreślająca urok białych kwiatów. Bo zarówno frezja jak i jaśmin pięknie podrkreślają urodę tego bukietu. Dla mnie osobiście intrygującym składnikiem jest jeszcze ryż, z którym przyznaję, że jeszcze nie spotkałam się w perfumach. 

A te wszystkie smakowitości znajdują się na dostojnej drewnianej bazie. Jestem absolutnie zauroczona! Pełnia szczęścia i optymizmu.

CREED Love In White For Summer

CREED Love in White for Summer to naprawdę zachwycająca kompozycja, która dzielnie trwa, chociaż po jakimś czasie staje się bliskoskórna, ale przypomina o sobie podczas ruchu dłoni czy przekręcenia głowy. Te perfumy nadają się idealnie dla nowoczesnej kobiety, która pracuje w biurze i zawsze musi mieć profesjonalny wizerunek.

Ja się śmieję, że to są pefrumy w stylu niby mnie nie ma, ale jednak jestem :-)

Porównując perfumy Creed do wcześniejszych świeżaków, które już opisywałam, to jest całkiem inna kategoria zapachowa. Dioramour dominuje pudrowością i subtelnością, The Musc ze względu na zawartość piżma jest bardzo cielesny i taki kuszący, a Love In White For Summer to spokojna kwintesencja biurowej estetyki. I nie zrozumcie mnie źle. Są to piękne perfumy, ale bardzo spokojne i wyważone.

Ja uwielbiam i jak znajdę sponsora to z chęcią je zakupię.


wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony creedboutique.com