7/17/2023

Pepe Jeans Life is Now celebracja życia w smakowitym duecie dla Niej i dla Niego

Gdybym miała sobie wyobrażać idealny wypoczynek to zdecydowanie spędzałabym wolny czas nad lazurowym basenem popijając chłodnego drinka. I na taki właśnie pomysł wpadła marka Pepe Jeans oferując letnie zapachy.


Pepe Jeans Life is Now


Pepe Jeans Life is Now to udany duet perfum, które prezentują się niczym drinki serwowane przez barmana, a to wszystko za sprawą niezwykle ciekawych flakonów z grubego, krojonego szkła. Wersja damska zamknięta jest w kieliszku do Martini, a męska w uroczej miniaturze shakera do drinków.

Pepe Jeans Life is Now


Zapach DLA NIEJ powstał na bazie nowoczesnego koktajlu: mieszaniny zmysłowości kobiety, która uwielbia wszystkie te drobne momenty życia, jej kobiecości oraz oryginalnego charakteru. 

Nuty głowy: Pianka marshmallow, Migdał i Tangeryna

Nuty serca: Wódka, Wanilia i Mleko migdałowe

Nuty bazy; Bursztyn i Piżmo.


Perfumy Pepe Jeans DLA NIEJ to smakowita fuzja wanilii z Mdagaskaru oraz bursztynu, wzmocniona dodatkowo przez nutę podgrzanego mleka migdałowego, w którym pływają pianki marshmallow. W składzie znajdziemy wódkę, ale przyznaję, że ja nie czuję jej w jakiś intensywny sposób. Natomiast warto wspomnieć, że wanilia pochodzi ze zrównoważonych źródeł uprawy.

Pepe Jeans Life is Now for her


Flakon Life is Now Pepe Jeans DLA NIEJ to wyrzeźbiona w kształcie kieliszka do martini. Szklana powierzchnia butelki jest w całości pocięta na pryzmaty z jasnego i eleganckiego różowego szkła. Różowa metaliczna nakrętka w elegancki i delikatny sposób trzyma kryształową butelkę. A otwarcie sprawia, że butelka z zapachem jest umieszczona do góry nogami.

Life is Now to zmysłowy eliksir, który ucieleśnia pragnienie świętowania. Spowija ciało słodkawym i zmysłowym zapachem, który dzielnie towarzyszy nawet przyzwoity okres czasu, chociaż nie ukrywam, że najbardziej lubię ją zaraz po aplikacji na skórę.

Pepe Jeans Life is Now for him


Pepe Jeans Life is Now DLA NIEGO to wstrząśnięte, niezmieszane składniki nadające pewności siebie. 

Nuty głowy: Ananas, Mandarynka i Bergamotka

Nuty serca; Lawenda i Gałka muszkatołowa

Nuty bazy: Wanilia, Palone ziarna kawy i Drzewo bursztynowe.


Męskie wydanie esencji lawendy, która została podkręcona twistem niegrzecznego soku z ananasa oraz eleganckiego orientalnego akordu wanilii i parzonej kawy. Świeży aromat wzbogacony cytrusowymi nutami bergamotki i mandarynki. Wspomniany już olejek lawendowy pochodzi z organicznych, francuski upraw. Butelka Pepe Jeans DLA NIEGO to elegancki, fasetowany flakon perfum z barmańskim charakterem, Nowoczesny designem w formie kryształowego shakera, wyrzeźbiony w pryzmatowy kształt o najbardziej charakterystycznym błękitnym odcieniu Pepe Jeans uzupełniono metalową nakrętką. Całość wraz z zawartością sprawia, że te perfumy wręcz kipią świeżością w męskim wydaniu. Jest to zdecydowanie zapach dla zdeterminowanych i pełnych życia mężczyzn.  


Przyznaję, że jest to pachnący duet w sam raz na wakacyjne randki i spacery nad brzegiem morza. Upajające koktajle wakacyjnych rozkoszy, które wzajemnie się uzupełniają. Perfumy Pepe Jeans znajdziecie w drogeriach Hebe i bardzo polecam testy tych smakowitość. Sami zobaczycie jak bardzo są to uzależniające i aromatyczne kompozycje.

*reklama