7/05/2023

BIOKAP NUTRICOLOR Szampon Odbudowujący w kostce

Taki mały, ale ma swoją moc. Jedyne 60g, zajmuje mało miejsca i do tej pory nie wierzyłam, że taki produkt może się sprawdzić przy pielęgnacji moich włosów.

BIOKAP NUTRICOLOR Szampon Odbudowujący w kostce


BIOKAP NUTRICOLOR Szampon Odbudowujący w kostce
to bogaty w składniki odżywcze, olejki eteryczne z rozmarynu i eukaliptusa, naturalny filtr UV produkt do włosów. Jego forma (w kostce) była mi znana od kilku lat, ale sama dopiero teraz mam przyjemność używać taki kosmetyk. Szampon ten zapewnia odbudowę struktury włosów nadwerężonych procesem koloryzacji lub trwałej ondulacji. Czyli coś w sam raz dla mojej fryzury. Jego skuteczność płynie z natury. Ten kosmetyk przedłuża efekt farbowania, dzięki temu można dłużej cieszyć się pięknym kolorem. 

BIOKAP NUTRICOLOR Szampon Odbudowujący w kostce


Jest to produkt, który świetnie nada się do pielęgnacji włosów cienkich i delikatnych, dzięki niemu staja się mocniejsze i łatwe do rozczesania. Jak wszystkie produkty Biokap także szampon odbudowujący nie zawiera najbardziej drażniących i alergennych substancji takich jak nikiel, parabeny czy sztuczne mieszanki aromatyczne MX-25 nie zawiera również SLS.

Jeśli chodzi o główne składniki odżywcze to można wymienić:

• Olej arganowy: odżywia i wzmacnia kolor włosów.

• Organiczna sfermentowana woda ryżowa: nawilża włosy.

• Ekstrakt z wierzby białej : przedłuża kolor.

BIOKAP NUTRICOLOR Szampon Odbudowujący w kostce skład inci ingredients

Sposób użycia: 

1. Należy obficie zmoczyć skórę głowy i włosy. 

2. Następnie masujemy je mokrą kostką szamponu, aż do momentu powstania piany. 

3. Myjemy i dokładnie spłukujemy włosy. Ewentualnie można spienić szampon w dłoniach, a powstałą pianę nanieść na głowę i włosy. 

4. Po użyciu odkładamy kostkę w suche miejsce. 


Użycie jest dziecinnie proste, a sam szampon świetnie współpracuje. Tworzy miękką, kremową pianę, która świetnie rozprowadza się na włosach. Włosy po umyciu są nie tylko oczyszczone, ale również wypielęgnowane. I co najważniejsze nie są poplątane!!!!

Szampon cudownie pachnie, chyba olejem arganowym. Jest to cudowny, zapach naturalnych składników, których w składzie znajdziemy, aż 91%.

BIOKAP NUTRICOLOR Szampon Odbudowujący w kostce pielęgnacja włosów cienkich farbowanych


I teraz najciekawsza rzecz. Ta kostka ma pojemność 60 g, niby mało, ale jej wydajność to odpowiednik 2x 200ml. Moja sztuka pomimo kilkukrotnego użycia wciąż wygląda jak nowa. 
Bardzo podoba mi się ten kosmetyk, jego forma podania i tak naprawdę wszystko co jest z nim związane. Już wiem, że na jakieś wyjazdy poza miejsce zamieszkania mogę zabrać małą kosteczkę, a nie nosić butle z szamponem. 

Jestem zachwycona działaniem i bardzo się cieszę, że znalazłam takie cudo w obecnej edycji boxa kosmetycznego Pure Beauty.

*współpraca reklamowa.