6/12/2023

CK One Reflections Calvin Klein - SUMMER EDITION 2023

Po miesiącach noszenia ciężkich, słodkich perfum warto w sezonie letnim przestawić się na lżejszy kaliber. Dzisiaj mam dla Was kolejną odsłonę klasyka, który gości na rynku od dwudziestu lat.

CK One Reflections Calvin Klein


CK One Reflections Calvin Klein
 to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn, typowy zapach unisex. Podam Wam skład według Fragrantica, bo na niektórych stronach trochę się on różni.

Nuty głowy: Lód, Cytryna i Imbir

Nuty serca: Lód i Zielona herbata

Nuty bazy: Piżmo i Nuty drzewne.


Na samym początku pojawia się cytrusowa świeżość w pięknej, nienachanej formie. Orzeźwiający zapach otwiera naturalny imbir i zmrożona, soczysta cytryna. W nucie serca świeża, musująca nuta zielonej herbaty łączy się harmonijnie drzewną bazą zmieszaną ze sporą ilością piżma. Ten koktajl oferuje wyrafinowaną kompozycję o szczególnym uroku i sporej dozie ciepła.

CK One Reflections Calvin Klein 2023


Tradycyjny flakon CK One Reflections
oddaje hołd żywiołowości lata za pomocą przyciągających wzrok kodów kolorystycznych, pozostając zarazem wiernym minimalistycznemu designowi oryginalnego flakonu CK One. Legendarny flakon i logo CK One uaktualniono wibrującymi rozbłyskami zieleni, które odzwierciedlają intensywne kolory letniej przygody. Na opakowaniu zewnętrznym widnieje letni krajobraz z błękitnym niebem i palmami. Zniekształcone linie symbolizują elektryzującą naturę lata oraz nieskrywaną radość tworzenia wspomnień w gronie przyjaciół.


Calvin Klein CK One Reflections jest zapachem wegańskim i zawiera 50,5% składników naturalnych. Aby zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko, w zapachu zastosowano alkohol wytwarzany z CO2 z dodatkiem alkoholu pochodzącego z upcyklingu. Wykorzystano metodę znaną jako mass balance (bilans masowy, bilans materiałowy) do zmieszania alkoholu z tradycyjnych źródeł, w wyniku czego rzeczywista ilość alkoholu pochodzącego z upcyklingu różni się w każdym flakonie.

CK One Reflections Calvin Klein SUMMER EDITION 2023


Szklany flakon CK One Reflections
wykonano w 10% z materiałów pochodzących z recyklingu i po usunięciu pompki może zostać poddany recyklingowi. Pudełko, wykonane w 30% z papieru produkowanego z surowców wtórnych, również nadaje się do recyklingu.


Powiem jeszcze, że całkowicie przepadłam za tą kompozycją, która ma w sobie całe naręcza wakacyjnych emocji. Radość pomieszana z letnią beztroską.

Jest pięknie cytrusowo, drzewnie, delikatnie korzennie, ale cały czas prym wiedzie zielona świeżość. Jak na wodę toaletową przyznam, że jestem zaskoczona, bo bliskoskórnie trzyma się nawet po 5-ciu godzinach. Delikatnie, elegancko, ale kompozycja jest wyczuwalna.

Tak pięknego, wakacyjnego aromatu dawno nie miałam okazji poznać. Calvin Klein CK One Reflections to zdecydowanie, mój wakacyjny tip, który przebił klasyczną wersję Eternity.

Flakon ma pojemność 100 ml/275 zł i możecie go szukać w perfumeriach Douglas.

A ja nadal zachwycam się tą delikatną, dyskretną wręcz świeżością. W końcu to w prostocie ukryte jest piękno. CK One Reflections jest jak promienie słońca w buteleczce i natychmiast wprawia we wspaniały humor.