6/26/2023

Antonio Banderas The Icon i The Icon Elixir

On i ona idą w parze. Podobni, ale jednak jak bardzo różni. Ona, odważna kobieta sukcesu cechuje ją wolność, entuzjazm i autentyczność. To kobieta mająca silną pozycję, dynamiczna, naturalna, odważna i wolna. Prawdziwa ikona - The ICON

Antonio Banderas The Icon i The Icon Elixir


Jest gotowa wykorzystać cały swój potencjał. Dzięki odwadze osiągnie wszystko, czego zapragnie. Kobieta, która zaplanowała własną drogę i ceni wolność bycia sobą. Nikogo nie naśladuje, to inni ją naśladują. Ma swój głos i nie zawaha się go użyć.

Antonio Banderas The Icon Woman Femme

Jak pachnie ta kobieta sukcesu?

Nuty głowy: Bergamotka, Gruszka, Tangeryna, Czarna porzeczka

Nuty serca: Lawenda, Frezja, Kwiat pomarańczy, Róża, Jaśmin

Nuty bazy: Fasolka tonka, Wanilia, Drzewo sandałowe, Piżmo.


Sukces, który cały czas rozkwita, wkraczając na terytoria przepełnione subtelnością, poruszając się po nich swobodnie i z odwagą. Na początku przykuwają uwagę bergamotka i czarna porzeczka. Po nich wyłania się bukiet jaśminu i kwiatów pomarańczy. Wanilia i piżmo nadają mu ciepło i zapadający w pamięć powiew egzotyki. Harmonijne połączenie nut tworzy kompozycję zdolną zmieniać reguły gry.

Również flakon w iście kobiecej formie, swoim kształtem uwydatnia atrybuty sukcesu: sprawczość, dynamizm i siłę, przy jednoczesnym zachowaniu kobiecości i determinacji nowego pokolenia kobiet, które postanowiły z niczego nie rezygnować: odnoszą sukcesy zawodowe i osobiste, wiodą życie analogowe i cyfrowe. Flakon uchwycił barwną, pełną niuansów istotę kwiatu. To kreacja, która oddaje charakter zapachu stworzonego dla kobiety pragnącej zdefiniować na nowo pojęcie sukcesu. Piękna forma w cudownym odcieniu różu, czyż może być coś bardziej kobiecego.

THE ICON EDP FEMININE  znajdziecie w dwóch pojemnościach 50ml/139,99zł i 100ml/179,99zł. 

Antonio Banderas The Icon Elixir


The ICON ELIXIR

To mężczyzna świadomy i kierujący się instynktem. Żyje intensywnie, ponieważ nikt nie zdoła sprawić, byś osiągnął ostateczny sukces. Odważnie podąża nowoczesną drogą do sukcesu.

Nuty głowy: Cytrusy, Kardamon, Imbir, Przyprawy

Nuty serca: Morskie nuty, Sól morska, Lawenda

Nuty bazy: Piżmo, Nuty drzewne.

Kompozycja ma świetlistą nutę głowy, na którą składają się cytrusy, korzenny kardamon i imbir. Jej serce jest aromatyczne, a dzięki słonej świeżości nut morskich nabiera przenikliwości i mocy. Nutę głębi tworzą dynamiczne i uwodzicielskie akcenty drzewne otulone zmysłowymi nutami piżma, które dodają zapachowi męskości i charakteru.

Srebrny, elegancki flakon kontrastuje z ciemnym kolorem niebieskim, podkreślając nową intensywność i męski charakter zapachu. Złoto w centralnym punkcie flakonu odzwierciedla wyjątkową elegancję kompozycji.

THE ICON ELIXIR EDP 50ml/143,99zł i 100ml/188,99zł

Antonio Banderas The Icon i The Icon Elixir

Z jednej strony mamy kobietę sukcesu, która jest słodka, ale wzbudza pewną dozę eleganckiego dystansu. Z drugiej strony mężczyzna sukcesu, który jest nowoczesny, bardzo męski i jest przekonany o tym, że osiągnie sukces.

Obie kompozycje są naprawdę ładne i ciekawe. Jak na ognistego hiszpana przystało jest tu i ogień i seksapil, a to wszystko jest opakowana w naprawdę eleganckie flakony. Cudowne na prezent lub rozpieszczenie samego siebie.

To jest moje kolejne spotkanie z perfumami Antonio Banderasa i powiem Wam, że jest bardzo udane. Biję brawo i czekam na kolejne ciekawe kompozycje.

A perfumy znajdziecie bez problemu w drogeriach Rossmann.

*współpraca reklamowa