5/22/2023

ZAZAZU Perfumes przepiękne kompozycje perfumeryjne

Opisując Wam perfumy często niestety spotykam się z opinią, że kogoś nie stać na ich zakup. Rozumiem i wiele razy zastanawiałam się nad tym, że brakuje na rynku dobrego jakościowo rozwiązania tego problemu. Na początku maja, na Instagamie otrzymałam wiadomość od polskiej marki ZAZAZU, która specjalizuje się w produkcji perfum, inspirowanych markowymi zapachami. Ale...... no właśnie..... marka ma tak fajne produkty i ciekawą wizję rozwoju, którą popieram i dlatego dzisiaj czytacie ten wpis.

ZAZAZU Perfumes


Perfumy ZAZAZU
możecie kupić w dwóch pojemnościach: 50ml/89,90 zł i 5ml/14,90 zł. Do testów zamówiłam sobie perfumy, które znam z oryginalnych wersji i jak najbardziej będę miała możliwość je porównać. I chociaż na początku nie byłam przekonana do tego pomysłu, to bardzo pozytywnie się zaskoczyłam, kiedy zaczęłam testować miniatury, które do mnie dotarły.

Zazazu odpowiedniki markowych perfum


Słowo "inspirowane" nie ukrywam, że od lat źle mi się kojarzy. Sama, w przeszłości, kilka razy kupowałam takie produkty i nie zawsze były to udane przygody zapachowe. W przypadku perfum ZAZAZU nie jest to inspiracja dosłowna, czyli nie pachną one dosłownie jak oryginalne odpowiedniki. Mianownikiem wspólnym są natomiast niektóre nuty zapachowe, które kojarzą się z daną kompozycją. I wiecie co??? To jest świetny pomysł. Perfumy pachną znajomo, ale nie są kopią. Jak podaje marka w opisie swoich produktów "Zastosowane nuty zapachowe występują m. in. w perfumach XYZ."


Wybór zapachów jest naprawdę imponujący. Znajdziemy podział na męskie i damskie perfumy. Jak wspomniałam wyżej można zamówić mniejsze pojemnościowo flakony, żeby zapoznać się i sprawdzić, czy polubimy się z wybranymi zapachami.

Zazazu perfumy inspirowane markowymi perfumami

Kompozycje są naprawdę bardzo udane i zyskały moją aprobatę i jeszcze kilku znajomych osób, która miały okazję zapoznać się z perfumami ZAZAZU.

Wszystkie perfumy wykonywane są ręcznie, w Polsce z najwyższej jakości składników sprowadzanych z Francji, Hiszpanii i Włoch. Większość zapachów to produkty wegańskie. Zaperfumowanie wynosi 20%, a wszystkie zapachy zostały przebadane dermatologicznie, oraz spełniają wszelkie normy kosmetyczne.


Czyli podsumowując... mamy perfumy w dwóch pojemnościach, o dobrym nasyceniu stężonymi olejkami eterycznymi. Mamy piękne kompozycje zapachowe, ale podejrzewam, że oczekujecie jeszcze na werdykt odnośnie trwałości.  

Perfumy, które miałam okazję używać, nie są "kilerami" dla otoczenia. Zapachy trzymają się blisko skóry, ale są delikatnie wyczuwalne dla otoczenia. Moje kompozycje pachniały około 8 godzin, ale i zdarzyła mi się perełka, która nadal była wyczuwalna po prawie 15-tu godzinach. Delikatnie, ale jednak.

Ogromny szacunek, dla marki ZAZAZU, bo to rzeczywiście świadczy o użyciu dobrej jakości składników. A jeszcze podzielę się z Wami taką małą tajemnicą, że niektóre kompozycje podobają mi się znacznie bardziej, niż ich markowe starsze rodzeństwo :-)

Zazazu tanie perfumy dobrej jakości


Podejrzewam, że pewnie wiele z Was ma związane jakieś specjalnie wspomnienia, które również kojarzą się z konkretnymi aromatami. W ofercie ZAZAZU znajdziecie również perfumy, które przywołują te najmilsze wspomnienia: pierwszą randkę, niezapomniane urodziny czy wyjątkowe święta… Pozwalają przenieść się do chwil, w których nam towarzyszyły.

Dzięki takim markom, możecie teraz mieć perfumy, wiele flakonów perfum, które będą towarzyszyć Wam w życiu codziennym i najpiękniejszych jego chwilach.
Okazuje się, że dobre perfumy wcale nie muszę kosztować małej fortuny.

Jeśli macie ochotę na zakupy to zapraszam Was na stronę zazazu.pl

Z kodem: MOJALEPSZAWERSJA

macie 20% zniżki na pierwsze zamówienie. Kod nie łączy się z produktami z promocji lub innymi kuponami i jest ważny bezterminowo! Ale może być użyty jednorazowo przez każdego użytkownika.


ZAZAZU podziwiam i trzymam kciuki za dalszy rozwój marki zgodny z jej misją i wyznawanymi zasadami. Przetestowałam i jestem bardzo zadowolona z możliwości zapoznania się z tak ciekawymi produktami.

*współpraca reklamowa z ZAZAZU.