2/20/2023

KILIAN Paris Can't stop loving you EDP

Jest to jedna z najbardziej oczekiwanych premier tego roku przeze mnie. Kiedy oglądałam zapowiedź tych perfum na instagramie, nie mogłam doczekać się momentu, w którym na żywo przekonam się czy i jak bardzo się polubimy.


KILIAN Paris Can't stop loving you
bykilian.com

Can't Stop Loving You marki KILIAN Paris to kompozycja orientalno - waniliowa, skierowana do kobiet. Jej współtwórcą jest Alberto Morillas, sławny w środowisku perfumiarzy, a jeśli znacie na przykład markę Bvlgari, to ten Pan odpowiada za powstanie około 40-tu jej perfum.

Can't Stop Loving You ma bardzo ciekawy skład.
Nuty głowy: Kwiat pomarańczy i Paradisone
Nuty serca: Miód, czystek, styrax
Nuty bazy: Olibanum, Madagaskarska wanilia i Mech dębowy.

Zapach wchodzi w skład linii Narcotics.... tej uzależniającej i nie pozwalającej o sobie zapomnieć. Centralnym elementem tej linii  jest kwiat pomarańczy jako symbol wiecznej miłości.
Wraz z Paradisone tworzą eteryczny, czysty związek. Sercem tej kompozycji jest miód z Prowansji, nowy składnik w repertuarze KILIAN Paris, który nadaje pysznego francuskiego akcentu, wzbogacony żywiczną nutą czystka. Absolut wanilii z Madagaskaru dodaje przyjemności podwójnie gourmandowego pobudzenia, a nuty mchu dębowego dodają ziemistej intensywności. Chociaż muszę przyznać, że mech dębowy generuje jeszcze jedną niespodziankę w tych perfumach, a mianowicie delikatną "męską" nutę, która jest niesamowicie sek.sowna.
Natomiast za tajemne zaklęcia perfum odpowiada ekstrakt z kadzidła z Somalii - nadaje zmysłowości i dodaje piękne wykończenie tej kompozycji.

Can't Stop Loving You - Nie mogę przestać Cię kochać. Radosna deklaracja w sam raz na minione Walentynki i wiosenne promienie słońca. Piękna obietnica miłości, a uosabiają ją również wspomniane perfumy. Ale muszę przyznać, że w pierwszej chwili po aplikacji nie byłam fanką. Zapach nabiera wielowymiarowości i cudownego uroku mniej więcej po około 30 minutach, kiedy zintegruje się ze skórą i ogrzewa jej ciepłem. Po tym czasie zaczyna oczarowywać nasze powonienie cudowna miodowa delicja z delikatnie cytrusową nutą otulona naręczem białych kwiatów. W tle wybrzmiewa kadzidlana, ciepła ambra i wspomniana wyżej delikatna męska nuta mchu dębowego.

KILIAN Paris Can't stop loving you EDP
bykilian.com

Sam flakon Can't Stop Loving You to kwintesencja luksusu i dbałości o klienta. Butelki perfum z rodziny narkotyków są ozdobione charakterystycznym białym lakierem, a ich flakon został drobiazgowo wygrawerowany z każdej strony ceramicznym freskiem przedstawiającym grzech pierworodny.
Na przodzie znajduje się złota metalowa tabliczka, na której ręcznie wygrawerowana jest nazwa perfum, oraz złoty korek z inicjałem marki Kilian. 
Flakony, co stanowi dodatkową ciekawostkę, zostały tak zaprojektowane, aby można było je napełniać w nieskończoność swoim ulubionym zapachem.
Te detale wnoszą do kreacji KILIAN PARIS gwarancję luksusu, który nie powinien być efemeryczny, ale na całe życie. 

A ja powiem tylko, że im więcej obcuję z tą piękną deklaracją miłości, zakochuję się w niej coraz bardziej i jeśli już domyśliliście się wskakuje ona na moją listę zakupową.