9/16/2022

CareO3 Ozon Olive Formula genialny krem do pielęgnacji przesuszonej skóry dłoni

Moje dłonie przeszły sporo w tym roku. Szpital, operacja, chodzenie o kulach..... a to wszystko działo się na przełomie zima/wiosna. Jeśli ktoś miał okazje poruszać się o kulach ten wie, że w rękawiczkach jest to mało komfortowa czynność.

CareO3 Ozon Olive Formula


I wtedy, zupełnie nieoczekiwanie dostałam propozycję, czy nie chciałabym przetestować nowego kremu do rąk z czymś tak magicznie dla mnie brzmiącym jak ozonowana oliwa z oliwek.

Oliwa ozonowana powstaje w procesie ozonowania oleju z oliwek. Ozon łączy się z oliwą w podwójnych wiązaniach węglowych (w nienasyconych kwasach tłuszczowych) i jest w niej utrzymywany w postaci stabilnych związków – ozonków. Ozonki są głównym związkiem odpowiedzialnym za antybakteryjne właściwości ozonowanych olejów.

CareO3 Ozon Olive Formula krem do rąk z ozonowaną oliwą z oliwek


Krem CareO3 Ozon Olive Formula
zawiera w swoim składzie między innymi: ozonowaną oliwę z oliwek, wosk pszczeli, masło shea, olej arganowy, pantenol, kwas hialuronowy.

Ta kompozycja składników aktywnych sprawia, że skóra rąk jest świetnie nawilżona i odżywiona. Przy dłuższym stosowaniu można zauważyć jak skóra staję się bardziej wygładzona i elastyczna. Składniki te działają regenerująco na naskórek, wygładzają go, poprawiają koloryt. Wszystko to prowadzi do poprawy kondycji skóry, która odzyskuje zdrowy i piękny wygląda.  

Krem CareO3 safe and soft świetnie sobie poradzi, by działać kojąco na skórę przesuszoną, spierzchniętą, podrażnioną i taką, która wymaga natychmiastowej poprawy kondycji. To doskonałe remedium dla dłoni, teraz w okresie jesiennym, kiedy pogoda nas nie rozpieszcza.

CareO3 Ozon Olive Formula krem do rąk skład inci ingredients


Twoja skóra rąk woła S.O.S.? 

Skóra dłoni z wiekiem szybciej niż w pozostałych okolicach traci sprężystość, jędrność, staje się cienka. Zanikają mięśnie i podskórna tkanka tłuszczowa dlatego potrzebuje o wiele więcej dbałości.

Krem CareO3 safe and soft tworzy na dłoniach warstwę okluzyjną w postaci niewidzialnych rękawiczek, które chronią delikatną skórę rąk przez cały rok! I tak dokładnie ten krem działa. Nawet po lecie przyda się taka regeneracja ponieważ zarówno słońce jak i morska woda mogą wpłynąć na nadmierne przesuszenie skóry.

CareO3 Ozon Olive Formula krem do rąk konsystencja


Bardzo podoba mi się bogata konsystencja tego kremu, chociaż przyznaję od razu, że bardziej lubię go stosować na noc, albo w momentach kiedy nie muszę dotykać żadnych dokumentów. W pozostałych sytuacjach sprawdzi się wyśmienicie. Wspomniana wcześniej warstwa okluzyjna pozostawia na dłoniach delikatny film ochronny, więc warto o tym pamiętać.
Jeśli chodzi o zapach tego kosmetyku, to jest on tak delikatny, że dla mnie jest on praktycznie niewyczuwalny.


Możecie zajrzeć również na mój >>> instagram @mojalepszawersjapl <<< gdzie pokazuję w rolce jak szybko ten krem poprawia kondycję skóry.

przed aplikacją i po aplikacji


Jeśli chodzi o podsumowanie to bardzo cieszę się, że miałam możliwość używać ten produkt i przetestować na swoich dłoniach. Z efektów jestem bardzo zadowolona i wiem, że jeszcze nie raz sięgnę po tę białą tubkę.


Ponieważ Krem CareO3 Ozon Olive Formula to jest gorąca nowość, która niebawem trafi na półki sklepowe.

A właściwie to od dzisiaj jest juz dostępny na stronie www.careo3.pl 😀
*współpracaPozwól sobie zatem na luksus pięknych i zadbanych dłoni!