8/18/2022

Bee.pl Kuracje kolagenowe Pharmovit w formie wygodnych do spożycia shotów

 Kolagen suplementuję już od ponad 8 miesięcy. Pierwszy raz opisywałam Wam na blogu w tym poście >>> Pharmovit Kolagen 10 000 mg typu I i III

Ostatnio dzięki uprzejmości sklepu Bee.pl otrzymałam do testów mój ulubiony kolagen, ale tym razem w formie shotów, łatwych do zabrania ze sobą do szkoły, pracy, czy też w podróż .

Pharmovit shot kolagenowy


Kolagen Women 10 000 mg supples & go

To suplement diety stworzony na bazie demineralizowanej wody oraz naturalnych koncentratów owocowych. Zawiera hydrolizowany kolagen (z kolagenu typu I i III), kwas hialuronowy, ekstrakty roślinne, witaminę C oraz witaminy z grupy B, czyli witaminy odgrywające znaczącą rolę w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu. Kolagen stanowi główny składnik tkanki łącznej oraz wchodzi w skład m.in. skóry, włosów, paznokci, kości oraz stawów. Kwas hialuronowy jest składnikiem macierzy międzykomórkowej skóry właściwej. Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, skóry, chrząstki oraz kości. Skrzyp polny wspomaga kondycję włosów, skóry oraz paznokci. Proantocyjanidyny (OPC) zawarte w ekstrakcie z pestek winogron oraz rdest mogą wykazywać działanie przeciwutleniające. Ekstrakt z pestek winogron wspiera zdrowie układu sercowo-naczyniowego oraz wspomaga krążenie żylne. Gotu kola wspomaga gojenie ran. Biotyna pomaga zachować zdrowe włosy i skórę. Witamina B1 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu serca, a witamina B12 pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny. Ryboflawina pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, a także przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Foliany pomagają w prawidłowej syntezie aminokwasów oraz w prawidłowej produkcji krwi. Witamina B6 przyczynia się do prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu. Kwas pantotenowy oraz niacyna przyczyniają się do prawidłowego metabolizmu energetycznego. (opis producenta).

Pharmovit kuracja kolagenowa 10000mg zdrowa skóra włosy i paznokcie


Stawy Chrząstki Mięśnie Women supples & go 

to suplement diety stworzony na bazie wody i naturalnych koncentratów owocowych. Skład zawiera hydrolizowany kolagen, ekstrakty roślinne, MSM – siarkę organiczną, glukozaminę, chondroitynę oraz witaminy B12, C, D, K2.

Kolagen stanowi główny składnik tkanki łącznej oraz wchodzi w skład m.in. kości, stawów, chrząstek, skóry oraz włosów i paznokci. Glukozamina to naturalna substancja wytwarzana w organizmie. Występuje w stawach oraz tkance łącznej. Wraz z chondroityną jest istotnym budulcem tkanki stawowej. Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, chrząstki oraz kości. Kurkuma pomaga zachować elastyczność stawów. Hakorośl rozesłana zwana czarcim pazurem wspiera zdrowie i funkcjonowanie stawów, a tarczyca bajkalska przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania mięśni szkieletowych w normalnej aktywności fizycznej i podczas uprawiania sportu. Wspiera zdrowie stawów i chroni ścięgna. Maca wspiera wytrzymałość i i witalność organizmu. Wspomaga również kości w czasie menopauzy. Witamina D pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz układu odpornościowego. Pomaga w prawidłowym wchłanianiu/wykorzystaniu wapnia i fosforu oraz w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi. Witaminy K i D pomagają utrzymaniu zdrowych kości. Biotyna przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz pomaga zachować zdrowe włosy i skórę. Witamina B12 pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu homocysteiny. (Opis producenta).

Pharmovit kuracja kolagenowa 5000 mg zdrowe staw kości i ścięgna


I teraz powiem Wam, że obie wersje kolagenu sprawdziły się u mnie wyśmienicie. Dzienna porcja to jedna buteleczka (120 ml). Spożywamy ją zaraz po otwarciu, delikatnie wstrząsając przed otworzeniem.

Te produkty bardzo mi się spodobały dlatego, że oprócz kolagenu mamy dodatek witamin, mikro i makro elementów, ekstraktów roślinnych. Dla mnie najważniejsze było, aby ten produkt nie był niczym sztucznym dosładzany. W składzie mamy tylko naturalny sok owocowy, więc ja jestem bardzo zadowolona.

Sama idea shotów jest bardzo ciekawym rozwiązaniem, bo taką buteleczkę można wrzucić do torebki i w każdej dowolnej chwili spożyć.

Jak już pisałam, wcześniej używałam kolagen Pharmovit w wersji pełnowymiarowej. 

Pharmovit kuracja kolagenowa dla zdrowia całego organizmu 10000mg 5000mg


Kolagen Women 10 000 mg używałam prawie dwa miesiące, a kolejne miesiące poprzedzające operację i zaraz po - suplementowałam Stawy Chrząstki Mięśnie Women.

Zauważyłam, że oprócz poprawy i komfortu poruszania się, moje włosy przestały wypadać, a kondycja cery poprawiła się w takim stopniu, że otrzymywałam wiele komplementów.... pomimo operacji, pobytu w szpitalu i całego procesu rekonwalescencji.


Efekty takiej kuracji, jak i obecnej kuracji przypominającej są bardzo dobre. Tak bardzo, że planuję jesienną kurację wazmacniającą organizm, stawy i skórę. Na dzień dzisiejszy jestem ogromną fanką marki Pharmovit i nie znalazłam żadnego ciekawszego zamiennika.

Polecam Wam również zakupy w sklepie Bee.pl To jest moja miłość, która zrodziła się z którejś z poprzednich współprac. Sklep ma genialny asortyment, bardzo fajne ceny. Można również robić zakupy na allegro, więc mamy sporo opcji do wyboru.

Proponuję również zasubskrybować newsletter, ponieważ tam właśnie mamy ogrom rabatów i promocji, do których dostęp mamy właśnie poprzez maila.

Dodatkowo jeśli jesteście na jakiejś diecie to na bank w tym sklepie kupicie odpowiednie dla siebie produkty.

Ja uwielbiam miody i wszystkie produkty potrzebny do diety niskowęglowodanowej.
*współpraca


Uwaga! Przedstawione informacje nie są pisane przez lekarza, farmaceutę czy specjalistę medycyny naturalnej. Nie zastąpią opinii i wiedzy wykwalifikowanego pracownika służby zdrowia. Wszelkie rady, które wynikają wyłącznie z mojego prywatnego doświadczenia stosujesz na własną odpowiedzialność.