7/22/2022

Laneige Lip Treatment Balm Ujędrniający i Nawilżający Balsam Do Ust 4w1

Do pielęgnacji ust przykładam wielką wagę. Chcę, żeby zawsze wyglądały dobrze, były odżywione i nawilżone.
A każda nałożona na nie pomadka czy błyszczyk wyglądały znakomicie.

Laneige Lip Treatment Balm


Z marką Laneige znam się od wielu już lat. Jakiś czas temu zamieszczałam na blogu recenzję genialnej maski >>> LANEIGE - Lip Sleeping Mask <<<  Teraz nadszedł moment na kolejny kosmetyk, który mnie zachwycił swoim działaniem.

Sephora Laneige Lip Treatment Balm


Laneige Ujędrniający Balsam Do Ust 4w1 to balsam, który nadaje nie tylko piękny blask, ale również ujędrnia, wypełnia, intensywnie odżywia i wygładza usta. Ma on delikatny różowy, pastelowy odcień i lśniące perłowe drobinki, które wizualnie sprawiają, że usta wydają się większe, jakby wypełnione od środka.

Laneige Lip Treatment Balm skład inci ingredients składniki


W składzie znajdziemy między innymi adenozynę i peptydy - składniki cenione ze względu na właściwości antyoksydacyjne i ujędrniające usta. Olej kokosowy pozostawia na ustach przyjemną warstwę i intensywnie nawilża usta, nadając im subtelny, naturalny zapach pina colady! Dodatkowo peptydy i adenozyna pomagają nie tylko ujędrnić, ale również wygładzić zmarszczki na ustach.

Balsam nie zawiera w swoim składzie: parabenów, formaldehydów, środków uwalniających formaldehyd, ftalanów, oleju mineralnego, palmitynianu retinylu, oksybenzonu, smoły węglowej, hydrochinonu, siarczanów SLS i SLES, triklokarbanu, triklosanu i zawiera mniej niż jeden procent syntetycznego zapachu.

Laneige Lip Treatment Balm Ujędrniający Balsam Do Ust 4w1

Balsam ma zwartą konsystencję, którą bez problemu dozujemy na usta załączoną w komplecie szpatułką. W zetknięciu ze skórą kosmetyk topi się i ułatwia to aplikację.

Co do samej aplikacji to możemy stosować balsam Laneige na wiele sposobów:  jako maskę na noc, jako błyszczyk lub po prostu w celu odżywienia kilkukrotnie w ciągu dnia.

Laneige Lip Treatment Balm Ujędrniający Balsam Do Ust 4w1


Bardzo podoba mi się opakowanie, które ma wbudowane specjalne miejsce, w którym należy umieścić aplikator. W ten sposób ta mała, słodka różdżka nigdy nam nie zaginie.

Chociaż trzeba pamiętać, aby po każdej aplikacji dokładnie go wytrzeć. Trzeba zachować higienę, żeby nie roznosić bakterii.


Marka przeprowadziła również testy kliniczne odnośnie używania tego kosmetyku. Na podstawie części samooceny 2-tygodniowego badania klinicznego na 33 Azjatkach w wieku od 21 do 39 lat:
- 93,9% stwierdziło, że usta wyglądały na gładsze i bardziej miękkie po 1 dniu stosowania
- 96,9% stwierdziło, że zmarszczki na ustach były wyraźnie gładsze po 2 tygodniach stosowania
- 96,9% stwierdziło, że usta wyglądały na pełniejsze po 2 tygodniach stosowania

Laneige Lip Treatment Balm Ujędrniający Balsam Do Ust 4w1

Laneige Ujędrniający Balsam Do Ust 4w1 to bardzo fajny kosmetyk, który rzeczywiście wpływa na kondycję skóry i poprawia wygląd ust. Jako fanka błyszczyków bardzo cieszę się z jego użytkowania. Daje mi on nie tylko piękny efekt końcowy, ale również benefity w postaci pielęgnacji ust. Komfortowa konsystencja bardziej przypomina masełko, które otula usta i rozpieszcza swoją obecnością. Również samo opakowanie bardzo mi się podoba, chociaż jest trochę zachodu z czyszczeniem aplikatora. Ale generalnie ktoś miał ciekawy pomysł.

Marka na tyle mi się spodobała, że pewnie kiedyś przetestuję sobie ich pielęgnację, ale dopiero jak zużyję moje obecne zapasy.

Laneige Ujędrniający Balsam Do Ust 4w1 kupiłam w perfumeriach Sephora, tak samo jak i  Lip Sleeping Mask.


Jestem bardzo ciekawa czy używacie takich masek, aby jeszcze lepiej pielęgnować usta?