2/21/2022

SkinLovers Mezo – Mezoterapia Bezigłowa w domowym zaciszu moja opinia

Pielęgnacja to nie tylko kremy, sera i ogólnie rzecz biorąc kosmetyki. To również starannie wyselekcjonowane, dobrej jakości urządzenia, które sprawdzą się w domowym zaciszu. SkinLovers to cała gama produktów przynoszących odmienne korzyści i efekty. Teraz można uzupełnić pielęgnację o dodatkowe zabiegi jak peeling kawitacyjny, mezoterapia bezigłowa czy depilacja IPL.

SkinLovers Mezo – Mezoterapia Bezigłowa


SkinLovers Mezo – Mezoterapia Bezigłowa

Metoda mezoterapii bezigłowej pozwala na dostarczenie skórze niezbędnych substancji aktywnych. To jest doskonała alternatywa dla osób, które nie chcą robić inwazyjnych zabiegów lub boją się nakłuć skóry. Dzięki temu urządzeniu zabieg jest bezbolesny oraz bezpieczny. Urządzenie, które mam okazję używać posiada 5 trybów działania i 2 rodzaje światła fotonowego.
Jeśli chodzi o programy, znajdziemy tu: oczyszczanie, krioterapia, lifting EMS, nawilżenie i syntezę kolagenu - te programy trwają po 5 minut.

Podczas terapii światłem fotonowym energia z fal świetlnych wnika w skórę i aktywuje specjalne procesy przynoszące odpowiednie rezultaty.

Światło czerwone - poprawia krążenie krwi, pobudza produkcję kolagenu i elastyny, przyspiesza metabolizm, procesy regeneracyjne i gojenie. 

Światło niebieskie - działa antybakteryjnie, dzięki temu jest pomocne w przypadku leczenia trądziku. Dodatkowo działa przeciwzapalnie i łagodzi podrażnienia od światła słonecznego - co będzie bardzo pomocne w sezonie letnim.

SkinLovers Mezo – Mezoterapia Bezigłowa


To urządzenie ma niezwykle intuicyjną tablicę do załączania poszczególnych etapów zabiegu. Dodam jeszcze, że można do każdego zabiegu wybrać jego intensywność w skali 1-3. Jedynka jest dla mnie zbyt słaba, ale na dwójce już jest bardzo dobrze. Weźcie pod uwagę, że ja podobnych urządzeń używam już od kilku lat, więc moja skóra jest zaznajomiona z urządzeniami do elektrostymulacji mięśni. Resztę wskazówek znajdziecie w bardzo fajnej instrukcji dołączonej do tego urządzenia.

SkinLovers Mezo – Mezoterapia Bezigłowa w domowym zaciszu moja opinia


Jeśli chodzi o stosowanie to producent zaleca aplikację wybranego kosmetyku na oczyszczoną skórę, a następnie uruchomienie odpowiedniego programu w urządzeniu. Na samym początku aplikowałam pełną pielęgnację przez co praktycznie nie czułam tej elektrostymulacji. W momencie kiedy aplikuję jedynie serum, jest pełna moc i dzieje się magia. Używam głównie trybów: lifting EMS, nawilżenie i synteza kolagenu z czerwonym światłem. Po zabiegu skóra jest gładka, ujędrniona, a zaaplikowany na nią krem idealnie się wchłania. A na punktowe niedoskonałości używam niebieskiego światła i znikają jak zaczarowane.

SkinLovers Mezo – Mezoterapia Bezigłowa w domowym zaciszu moja opinia


Jeśli chodzi o efekty, które wymienia producent:
*ujędrnienie i regeneracja skóry
*spowolniony proces starzenia się skóry
*redukcja zmarszczek
*ułatwienie wchłaniania składników aktywnych
*poprawa kolorytu skóry
*redukcja opuchlizny i cieni pod oczami
*poprawa jędrności i elastyczności skóry
*dotlenienie skóry
*pobudzenie krążenia
*elektrostymulacja mięśni

jedynie nie podpiszę się jeszcze pod redukcją zmarszczek i spowolnionym procesem starzenia, ale tylko z tego powodu, że używam tego urządzenia zbyt krótko. Za jakiś miesiąc, może dwa trzeba będzie zrobić aktualizację wpisu. Sami wiecie, że na takie zmiany potrzeba jednak trochę czasu.

SkinLovers Mezo – Mezoterapia Bezigłowa w domowym zaciszu moja opinia
rozmiar urządzenia w porównaniu do twarzy


Od siebie mogę dodać, że cera rzeczywiście z dnia na dzień prezentuje się lepiej. Elektrostymulacja mięśni zdecydowanie się do tego przyczynia tak samo jak i lepsze wchłanianie składników aktywnych z kosmetyków, które obecnie używam. Takie połączenie sił, zwłaszcza w pielęgnacji domowej przynosi bardzo fajne efekty i wymierne korzyści dla naszej skóry. Same zabiegi są bardzo przyjemne, a my oszczędzamy czas.

Jako fanka świadomej pielęgnacji, zwłaszcza cery dojrzałej stwierdzam, że SkinLovers Mezo – Mezoterapia Bezigłowa idealnie wpasowuje się w moje rytuały pielęgnacyjne i jestem bardzo zadowolona z możliwości jej używania. Jeśli ktoś jest zainteresowany i chce nadać nowy wymiar swojej pielęgnacji to >> SkinLovers Mezo – Mezoterapia Bezigłowa << znajdziecie w sklepie SkinLovers. Dodam jeszcze, że samo opakowanie wygląda bardzo elegancko, dzięki czemu możecie zrobić bardzo fajny prezent dla bliskiej osoby. A w ramach niespodzianki mam dla Was kod rabatowy
do sklepu SkinLovers: skin10

#współpraca