6/07/2021

Bandi Sebo Care PMF POREfectionist Emulsja zmniejszająca pory

Pozostając w temacie cery tłustej, kłopotliwej mam dla Was dzisiaj genialną emulsję zmniejszającą pory. Jest to bardzo fajny kosmetyk, który świetnie współdziała z kremami z filtrem i innymi kosmetykami pielęgnacyjnymi. 


Bandi PMF POREfectionist Emulsja zmniejszająca pory


Bandi PMF POREfectionist Emulsja zmniejszająca pory tak naprawdę ma formę gęstego mleczka, które świetnie wchłania się w skórę. Nałożona na skórę szybko matowieje i rzeczywiście pory skóry stają się mniej widoczne, a cera jest cudownie wygładzona. Ponieważ słońce coraz mocniej operuje więc na tę emulsję nakładam jeszcze krem z filtrem SPF 50. A dopiero na tak przygotowaną skórę aplikuję podkład. Nawet po całym dniu noszenia makijażu, skóra jest nawilżona i nie ma efekty ściągnięcia, jaki często zdarza się przy używaniu produktów matujących.

Efekt zmniejszenia porów, a dokładniej zmniejszenia wielkości ujść gruczołów łojowych skóry w trakcie stosowania tego kosmetyku jest coraz lepszy i bardziej widoczny. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego składnika PMF wzmacnia potencjał regeneracyjny skóry, poprawia jej koloryt i umożliwia uzyskanie efektu nieskazitelnie gładkiej, zdrowo wyglądającej cery.

Bandi Sebo Care PMF POREfectionist Emulsja zmniejszająca pory inci ingredients


Składniki aktywne, które znajdziemy w tym kosmetyku:
*galusan epigallokatechiny - skutecznie łagodzi podrażnienia; zapobiega przesuszeniu się skóry, wzmacnia jej naturalną barierę ochronną,
*kompleks smooth skin - innowacyjny składnik zmniejszający widoczność ujść gruczołów łojowych skóry (tzw. porów); ogranicza nadprodukcję sebum, wpływa na wygładzenie powierzchni naskórka,
*pmf - faktor ochrony nawilżenia - innowacyjne fermenty z wyselekcjonowanych komórek obronnych drożdży, które wykazują zbliżoną strukturę i działanie do ludzkich komórek skóry. Dzięki bio-zgodności stymulują metabolizm komórkowy, wzmacniają i naprawiają komórki skóry dodając im witalności; odpowiedzialne za efekt nieskazitelnie gładkiej cery,
*witamina b3 (witamina pp, niacynamid) - wykazuje działanie nawilżające, wyrównujące koloryt cery, przyczynia się do redukcji przebarwień, poprawia funkcję bariery naskórkowej i ogranicza nadmierną ucieczkę wody ze skóry (TEWL).


Bandi Sebo Care Emulsja zmniejszająca pory


W mojej pielęgnacyjnej karierze używałam już wielu kosmetyków do cery tłustej, mieszanej czy problematycznej. Jedne sprawdzały się świetnie, a o innych wolałabym zapomnieć. Rzadko kiedy trafiam na produkt idealny, do którego działania nie mogę się absolutnie przyczepić z żadnej strony.

W przypadku emulsji Bandi mogę jedynie powiedzieć, że jeśli ktokolwiek z Was ma problem z nadprodukcją sebum może śmiało rozważyć zakup tego kosmetyku.
Cała linia Sebo Care przeznaczona do pielęgnacji cery mieszanej i przetłuszczającej się, ukierunkowana na usprawnienie naturalnych procesów funkcjonowania skóry. Jej zadaniem jest rozwiązywanie problemów cery mieszanej, a nie jedynie maskowanie niedoskonałości, co daje najlepsze i najtrwalsze efekty. Jedynie zdrowe komórki o pełnym potencjale i w pełni sprawnie funkcjonujące tworzą zdrowo wyglądającą cerę.

A na tak przygotowanej skórze nie  muszę chyba nikogo przekonywać, że makijaż wygląda pięknie przez cały dzień. Nawet kiedy słońce mocno operuje. Jestem bardzo ciekawa, jak ten kosmetyk sprawdzi się w upały, więc pewnie ten zakup ponowię w okresie wakacyjnym.


Bandi PMF POREfectionist Emulsja zmniejszająca pory ma pojemność 50 ml i kosztuje 44 zł. Pojemnik airless dozuje idealną ilość kosmetyku i wyciska go do ostatniej kropli.

Dla zainteresowanych dodam również, że Bandi to polska marka, która w ostatnim czasie zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie swoją pielęgnacją i produktami, które można dobrać do potrzeb praktycznie każdej skóry. Tych kosmetyków używa moja mama, moja siostra, moja siostrzenica i dziewczyny z mojej pracy. 


Mam nadzieję, że znacie markę Bandi i jej produkty!