1/31/2021

NOU Rose Patchouli kwiatowo-owocowa woda perfumowana dla kobiet

O zapachach NOU czytałam już małe co nie co, ale dopiero teraz mam okazję przetestować jeden z nich. Ponieważ uwielbiam najbardziej na świecie zapach róży, mój wybór padł oczywiście na Rose Patchouli.

NOU Rose Patchouli kwiatowo-owocowa woda perfumowana dla kobiet


Nuta głowy: bergamotka, różowy pieprz, petigrain, mandarynka
Nuta serca: róża He, róża Absolue, geranium, jaśmin
Nuta bazy: paczuli, drzewo sandałowe, bób tonka, benzoin.

Woda perfumowana dla kobiet NOU Rose Patchouli to ogród marzeń, który rozkocha w sobie użytkowniczkę bez pamięci. Wystarczy jedna wizyta gdy podczas spaceru alejkami tańczą dookoła ciebie bergamota, różowy pieprz, petigrain i mandarynka. Doskonały duet wirujący w powietrzu to róża He, Absolue, geranium i jaśmin. Te kwiaty wzbudzą w tobie jak najcieplejsze uczucia połączone z aromatem szykownej elegancji. A kiedy słońce chyli się ku zachodowi, nuty cichną dając otulić się paczuli i drzewu sandałowemu. To cudowne połączenie sprawia, że nie mam ochoty opuszczać tego magicznego miejsca. 

NOU Rose Patchouli kwiatowo-owocowa woda perfumowana dla kobiet


W pięknym języku katalońskim NOU znaczy nowy. Nowy zapach, nowe emocje, nowa jakość. Zapachy NOU powstają z najwyższej jakości składników naturalnych. Komponują je najlepsi perfumiarze z Francji, dbając o to, by zadowalały gust najbardziej wymagających odbiorców. Zapachy, które urzekną aktywne kobiety i dynamicznych mężczyzn. Zapachy NOU nie zawierają sztucznych barwników, ich kolory są naturalne. Trwałość zawdzięczają wysokiemu stopniowi nasycenia olejkami eterycznymi. Dla wód perfumowanych 10-20%, dla wód toaletowych 5-10%.

NOU Rose Patchouli kwiatowo-owocowa woda perfumowana


W kolekcji NOU dostępne są zarówno zapachy dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Proste, minimalistyczne flakony nie odciągają uwagi od tego, co ważne. Powiedziałabym wręcz, że świetnie ozdabiają toaletkę. Mnie bardzo się spodobała prosta forma i eleganckie zestawienie skladników zapachowych.
NOU Rose Patchouli ma pojemność 50 ml i kosztuje 70 zł. A zapachy z tej serii są dostępne w sieci drogerii Rossmann.