9/27/2020

GeloVox ulga dla twojego podrażnionego gardła

 Od około 1,5 roku pracuję w fajnym miejscu, do którego codziennie przychodzi lub dzwoni sporo osób, którym należy udzielić informacji. Jak już pewnie się domyślacie moje gardło i struny głosowe są bardzo obciążone. Od kilku miiesięcy poszukiwała jakiejś ulgi, która pomoże i zadba o moje gardło. Zupełnie niechcący trafiły do mnie tabletki do ssania Gelo Vox i już Wam opisuję jak się sprawdziły.

GeloVox tabletki łagodzące podrażnienia gardła


Tabletki GeloVox zapewniają wydajną ochronę śluzówki jamy ustnej i gardła. Tabletki rozpuszczając się tworzą specjalny kompleks hydrożelowy, zawierający kwas hialurownowy. Kompleks ten dobrze przylega do błon śluzowych, gdzie tworzy powłokę ochraniającą podrażnione miejsca. Doskonale nadają się do ochrona śluzówki jamy ustnej i gardła, ale także i łagodzą podrażnienia związane z uczuciem drapania w gardle czy łagodzą chrypkę.

Tabletki są dosyć małe i poręczne. W stanach, kiedy czujemy, że gardło zaczyna powolutku odmawiać posłuszeństwa  możemy poratować się tym małym, białym krążkiem :-) Oczywiście w miarę potrzeb te tabletki możemy przyjmować kilk razy dziennie, maksymalnie do 6 pastylek na dobę.

GeloVox inci ingredients


W smaku (cytrusowo-miętowym) są całkiem sympatyczne, chociaż ja przyczepię się do aspatramu, bo sama unikam sztucznych słodzików. Produkt zawiera źródło fenyloalaniny. Nie powinny stosować go dzieci poniżej 6. roku życia; alergicy lub osoby nadwrażliwe na którykolwiek ze składników wyrobu. 

Nie należy stosować tabletek na gardło razem z innymi środkami stosowanymi doustnie. Produkt nie zawiera: cukru, laktozy, glutenu ani dodatków pochodzenia zwierzęcego. W przypadku zastosowania większej liczby tabletek niż zalecana, może wystąpić biegunka i/lub inne dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego. Więcej zaleceń i ostrzeżeń producenta znajdziecie w ulotce, która znajduje się w opakowaniu tego produktu.


GeloVox tabletki łagodzące podrażnienia gardła

Ja stosuję te tabletki dorywczo (od czasu do czasu), kiedy mój głos zdecydowanie odmawia posłuszeństwa, a struny głosowe są już zmęczone kolejną godziną rozmawiania przez telefon. Tabletki do ssania GeloVox zapewniają wydajną ochronę śluzówki jamy ustnej i gardła. Tabletki rozpuszczając się tworzą specjalny film ochronny, zawierający kwas hialuronowy, który przylega do błon śluzowych. GeloVox działa wspomagająco we wszelkich  czynnościach, które powodują zaburzenia głosu jak: wysiłek głosowy, infekcje nosa i gardła, stosowanie leków wziewnych, zanieczyszczenie powietrza oraz paleniem papierosów. Wytworzony w trakcie ssania kompleks hydrożelowy wspomaga regenerację śluzówki oraz chroni podrażnione miejsca.


GeloVox suche podrażnine gardło, suchy kaszel,

Już nie starszne mi są chrząkanie, chrypka czy suchość w gardle, który powoduje suchy kaszel. Gelo Vox mam zawsze pod ręką i wspomagam się kiedy zajdzie taka potrzeba. Musze jeszcze wspomnieć o malutkim, potręcznym opakowaniu, które chowa w sbie tableki. Bez problemu zmieści sie w kieszeni spodni i jest dzięki temu zawsze pod ręką. Zalecany jest dla wszystkich osób, które na co dzień pracują głosem lub w klimatyzowanych pomieszczeniach. 


Uwaga! Przedstawione informacje nie są pisane przez lekarza, farmaceutę czy specjalistę medycyny naturalnej. Nie zastąpią opinii i wiedzy wykwalifikowanego pracownika służby zdrowia. Wszelkie rady, które wynikają wyłącznie z mojego prywatnego doświadczenia stosujesz na własną odpowiedzialność.