4/07/2020

Bandi Fito Lift Care odmładzający krem odżywczy pod oczy - mój HIT!

W pewnym wieku krem pod oczy to już żelazna podstawa pielęgnacji. Ale znaleźć dobry kosmetyk w natłoku tych wszystkich produktów na rynku kosmetycznym graniczy z cudem.
Łatwo również przegapić świetny kosmetyk. Zupełnie niechcący podczas testowania kosmetyków Bandi w zeszłym roku, odkryłam krem, bez którego praktycznie nie wyobrażam sobie teraz poranka. To już jest mój rytuał, wstaję rano, myje twarz i nakładam solidną dawkę kremu pod oczy. Ale zacznę od początku...

Bandi Fito Lift Care odmładzający krem odżywczy

Bandi Fito Lift Care Odmładzający krem pod oczy - to intensywnie odmładzający krem przeciwzarszczkowy, który nadaje się również dla skór wrażliwych.
Składniki aktywne (w kolejności alfabetycznej):
*alantoina - która nawilża, łagodzi podrażnienia oraz ułatwia regenerację naskórka,
*biotyna - wzmacnia funkcje bariery ochronnej skóry, działa przeciwzmarszczkowo,
*kompleks fitosteroidów (soja, dziki pochrzyn) - przeciwdziałają m.in. obniżeniu jędrności skóry i przesuszeniu zaistniałych w wyniku spadku poziomu estrogenów,
*proteiny ryżowe - peptydy ryżowe o spektakularnym i wielokierunkowym działaniu przeciwzmarszczkowym,
*skwalan - utrzymuje prawidłowe nawilżenie skóry, zapewnia jej miękkość i elastyczność.

Bandi Fito Lift Care odmładzający krem odżywczy inci ingrdients

Krem doskonale wygładza, regeneruje oraz przywraca komfort optymalnego nawilżenia naskórka. Zawiera kompleks fitosteroidów, tzw. roślinnych hormonów, które przeciwdziałają m.in. utracie elastyczności i napięcia skóry w wieku dojrzałym. Bioprzyswajalna biotyna, skwalan oraz proteiny ryżowe, które nawilżają oraz chronią skórę przed przesuszeniem. Spłyca zmarszczki, spowalnia proces starzenia się skóry i zmniejsza już istniejące objawy upływu czasu. Nie zawiera substancji zapachowych ani barwników.
Bandi Fito Lift Care Odmładzający krem pod oczy ma postać takiego gęstego mleczka. Zaaplikowany na skórę, dobrze się wchłania, a to czego skóra nie wypije można śmiało rozsmarować jako bazę pod korektor.
Jest delikatny w konsystencji, ale mocarny jeśli chodzi o odżywienie skóry. Nie będę się oszukiwała, że krem magicznie odmłodzi moją skórę, ale te drobniejsze zmarszczki są dobrze nawilżone i wypełnione od środka. Najwięcej wskóra z tego kremu cera dojrzała, gdzie sucha skóra wokół oczu wymaga nawilżenia, regeneracji i spłycenia zmarszczek. Ten kosmetyk tak świetnie się u mnie sprawdza, że od września zeszłego roku zużyłam już 3 opakowania :-)

Bandi Fito Lift Care odmładzający krem odżywczy

Krem można stosować zarówno na dzień jak i na noc. Można stosować mniejszą ilość lub używać tak jak ja w ramach maski, odżywiającej skórę.
Ten kosmetyk znajduje się w opakowaniu typu airless, który doskonale ułatwia jego dozowanie. A przy tym jest niezwykle higieniczne. Pojemność 30 ml jest naprawdę imponująca jak na krem pod oczy, ale cena 49 zł to już mistrzostwo świata. Bardzo polecam dla cer 40+, chociaż i moja mama jest bardzo zadowolona z używania tego produktu. Już wiem, że na lato również zaopatrzę się w Odmładzający krem pod oczy, ponieważ jego lekka konsystencja doskonale sprawdzi się podczas upałów.


Krem wchodzi w skład linii Fito Lift Care kosmetyków do kompleksowego odmładzania wyglądu skóry twarzy, szyi i dekoltu. Zawiera w składzie fitosteroidy zawarte w Soi oraz Dzikim Pochrzynie, które kompensują skórne objawy obniżonego stężenia hormonów wieku dojrzałego. Wygładzają, nawilżają, uelastyczniają naskórek i działają przeciwzmarszczkowo.
Ja jestem szczerze zachwycona, bo nie spodziewałam się tak dobrego kosmetyku, za tak niewygórowaną cenę!